S.Šareckis ragina liautis pataikavus Minskui

 (1)
Vienas Baltarusijos opozicijos lyderių Semionas Šareckis teigia, kad Lietuvos politikams seniai laikas nustoti pataikavus diktatoriškai Baltarusijos valdžiai.
"Su diktatoriumi taip nesielgiama, jam pirštas į burną nekišamas, nes jis iš karto apžioją ranką iki pat alkūnės", sakė S. Šareckis BNS korespondentui, komentuodamas didelės Minsko tarybos delegacijos viešnagę Vilniuje.

Pasak S. Šareckio, "visų šių vizitų tikslas - "kaip nors įteisinti nusikalstamą režimą Baltarusijoje".

Jau beveik metai, kai Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos paleistosios Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas S. Šareckis gyvena Vilniuje, baimindamasis dėl galimo susidorojimo savo šalyje. Kaip žinoma, Baltarusijoje be pėdsakų yra dingę keli opozicijos politikai.

Nepaisydama stiprėjančio Lietuvos spaudimo Baltarusijai dėl 1991 metų sausio 13-sios sąmokslininko Vladimiro Uschopčiko paskyrimo Baltarusijos gynybos viceministru, Vilniaus valdžia priima gausią Minsko delegaciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

STT kurs Lietuvos korupcijos žemėlapį (2)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas skyrė finansavimą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) parengtam projektui, pagal kurį bus kuriamas Lietuvos korupcijos žemėlapis ir vykdoma antikorupcinė kampanija.

Mirė profesorius A. Čižas (1)

Penktadienį, spalio 21 dieną, eidamas 88-uosius metus, Vilniuje mirė Algirdas Eduardas Čižas - habilituotas mokslų daktaras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius emeritas ir vienas jo aktyvių kūrėjų.

Viešai darbo paprašęs 52-ejų vyras: aš negaliu patikėti (70)

Dar ketvirtadienį ašaras dėl sunkios gyvenimo lemties – darbo metu prarastų kairės rankos pirštų, sugadintos sveikatos ir skurdo – ašaras liejęs 52-ejų Artūras dabar netveria džiaugsmu. Jo prašymas buvo išgirstas.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (548)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (63)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.