Sprogęs šilumos vamzdis išdaužė namo langus

Klaipėdoje vamzdynų trasos bandymų metu trūkus karšto vandens vamzdžiui, nuo sprogimo išdužo gyvenamojo namo langų stiklai.
Baltijos prospekte bendrovė "Klaipėdos energija" vykdo kasmetinius šilumos vamzdyno bandymus aukštu slėgiu. Tokie bandymai kasmet vyksta visame mieste.

Antradienį per tokį bandymą sprogo vamzdis, iš kurio fontanu ištryško karštas vanduo. Fontano aukštis buvo kaip devynių aukštų namo.

Sprogimo metu su vandeniu išlėkę akmenys išdaužė kelis gyvenamojo namo langų stiklus bei apgadino prie namo stovėjusį automobilį.

Žmonės per incidentą nenukentėjo.

Apie pietus gyventojams langų stiklai jau buvo sutaisyti, bendrovė ketina suremontuoti ir apgadintą automobilį.

Bendrovės "Klaipėdos energija" atstovai teigia, kad sprogimas įvyko dėl vamzdžių susidėvėjimo.

Bendrovė "Klaipėdos energija" iki kitos savaitės planuoja pakeisti susprogusius šilumos trasos vamzdžius ir vėl pradėti tiekti karštą vandenį gyventojams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Šimašius: valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ nepageidaujame (63)

14 mandatų laimėjusio ir sėkmingiausiai partijos istorijoję pasirodžiusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako sunkiai įsivaizduojantis koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

R. Karbauskis: jei konservatoriai mūsų nepriims, derėsimės su kitais (33)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį sudarys derybines grupes ir pasiūlys konservatoriams bei socialdemokratams derėtis dėl galimos koalicijos, teigia LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Naujajame Seime dirbs daugiau kaip pusė naujų narių (11)

Naujai išrinktame Seime dirbs daugiau kaip pusė naujų parlamentarų – 83 iš 141.

A. Butkevičius: prisiimu atsakomybę papildyta (79)

Socialdemokratų partijos pirmininkas, ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad prisiima asmeninę atsakomybę už prastus Seimo rinkimų rezultatus ir ankstina partijos suvažiavimo laiką iš gegužės į kovą.

D. Grybauskaitės darbotvarkėje – dvi partijos (75)

Šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė jau iki pietų ketina susitikti su dviejų geriausiai rinkimuose pasirodžiusių partijų atstovais.