“Sodros” vadovo kėdė braška

 (3)
"Sodra" nežino ką daryti. Fondo padėtis yra nevaldoma”,– teigia Vyriausybė kancleris Petras Auštrevičius.
Komentuodamas galimą “Sodros” valdybos pakeitimą p. Auštrevičius sakė: “Jeigu reikės, Vyriausybė darys kardinalius sprendimus".

Negalutiniais duomenimis, Valstybinio socialinio draudimo fondo (“Sodros”) biudžeto deficitas gegužės 1 d. buvo 165,8 mln. Lt.

Per keturis šių metų mėnesius į "Sodros" biudžetą gauta 1,313 mlrd. Lt įplaukų – 173 mln. Lt mažiau, nei planuota.

Trečiadienį Vyriausybė, norėdama išvengti “Sodros” bankroto, pritarė daugiau kaip 162 mln. Lt papildomų valstybės garantijų suteikimui fondo imamoms paskoloms iš bankų.

“Sodra” priversta imti naujas paskolas, nes grąžinti ankstesniųjų savo lėšomis nesugebėtų.

71 mln. Lt dvejų metų paskolą fondui suteiks Lietuvos žemės ūkio bankas. Dar 91,44 mln. Lt per kelias paskolas “Sodrai” suteiks Vilniaus bankas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (85)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (318)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.