Socialliberalai: V. Landsbergis - su kirviu prieš Lietuvą

 (2)
Jis komentavo V. Landsbergio kalbą per Kovo 11-sios jubiliejaus Seimo posėdį, kur Seimo pirmininkas apkaltino socialliberalus siekiant Lietuvą įstumti atgal į Sovietų Sąjungą.

Kalboje V. Landsbergis kaltino Rusijos politikus trokštant atkurti "naująją Sovietų Sąjungą", ir pridūrė, kad "Lietuvoje ta kryptimi darbuojasi Naujoji sąjunga".

Pirmadienį spaudos konferencijoje V. Landsbergis argumentavo savo pareiškimą, sakydamas, jog "dėl Naujosios sąjungos - tų faktų turi visi".

V. Landsbergis įvardijo socialliberalų parašų rinkimo akciją, kuria siekiama inicijuoti biudžeto įstatymo pakitimus, sumažinant krašto apsaugos išlaidas 148 mln. litų ir šias lėšas skiriant švietimui.

"Tai yra akcija sustabdyti Lietuvos pasiekimus kelyje į Šiaurės Atlanto aljansą, kartu kiršinant Lietuvos visuomenę prieš Lietuvos kariuomenę", sakė V. Landsbergis.

Kaip dar vieną NS palankumo Sovietų Sąjungos atkūrimui pavyzdį V. Landsbergis paminėjo pastarųjų prezidento rinkimų naktį. Iki paskutinės minutės keičiantis kandidatų Artūro Paulausko ir Valdo Adamkaus surinktų balsų santykiui, A. Paulausko štabo spaudos centre buvę Rusijos žurnalistai telefonu tvirtino, "jog dar ne viskas prarasta".

"Dar ne viskas prarasta. Tuos žodžius labai siūlau įsidėmėti", sakė V. Landsbergis.

Socialliberalas A. Norvilas teigė, kad V. Landsbergis iš parašų rinkimų akcijos "daro išvestinę".

Anot socialliberalo, "lėšų perskirstymas", atimant iš "tam tikrų krašto apsaugos statybinių išlaidų", "tikrai nepakenks mūsų ėjimui į NATO".

A. Norvilo, jam "buvo gėda klausytis prieš užsienio šalių diplomatus dėl tokių neatsakingų, pletkiškų pareiškimų".

"Landsbergis dar kartą kalė kirviu per Kovo 11-ją, per Lietuvą, per visuomenę", sakė A. Norvilas.

Anot jo, V. Landsbergiui derėjo savo kalboje atsiprašyti tautos, nes per 10 metų jo pastangomis "moralios politikos sąvoka tapo sinonimu klastos, intrigos, melo".

Apeliuodamas į V. Landsbergio pravardę "tėtušis", A. Norvilas citavo nežinomos senutės neva pasakytus žodžius, jog "tas jūsų tėtušis nuolatos žagina savo vaikus, o aplinka stebisi, kodėl jo nemyli".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: prasidės rudeninis lietaus ir vėjo šėlsmas (1)

Savaitei įpusėjus daug kur nušniokš lietus. Paskutinėmis darbo dienomis vyraus šiltesnis oras, tačiau bus vėjuota. Danguje numatoma tikra sumaištis: saulę keis debesys ir atvirškčiai, o protarpiais dar ir lietus pasipils.

Seimo rinkimuose jau balsuoja užsienyje gyvenantys lietuviai (65)

Nuo antradienio Lietuvos ambasadose užsienyje jau galima balsuoti Seimo rinkimuose. Savo valią tautiečiai gali išreikšti ambasadose, konsulatuose arba internetu. Jei balsuos 35 000 užsienyje gyvenančių lietuvių, jie galės turėti savo rinkimų apygardą ir rinkti savo kandidatą į Seimą.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje (174)

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (14)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.

Siūloma leisti kartu gauti dvi pensijas (97)

Siūloma senatvės pensijas mokėti kartu su netekto darbingumo (invalidumo) ir kitomis pensijomis.