Socialliberalai neapsisprendė dėl koalicijų

Socialliberalai kol kas konsultuojasi dėl galimų koalicijų savivaldybių tarybose.
Kaip pirmadienį spaudos konferencijoje sakė Naujosios Sąjungos (socialliberalų) partijos pirmininkas Artūras Paulauskas, kol kas dar svarstoma, su kokiomis politinėmis jėgomis bus sudarytos vietinės koalicijos.

Pasak A. Paulausko, svarstoma galimybė sudaryti koaliciją su Centro sąjunga, LDDP, Valstiečių partija, liberalais. Paklaustas, ar neketinama sudaryti koalicijos su Kaune daugiausia mandatų laimėjusia Lietuvos laisvės sąjunga, jis teigė, jog tokia galimybė neatmetama, bet kol kas svarstomi kiti variantai.

Socialliberalai teigia, jog Kėdainiuose turės merą, visur kitur tarybų vadovai priklausys nuo sudarytų koalicijų.

Daugiausia mandatų savivaldybių tarybose laimėję socialliberalai teigia Lietuvos narystę NATO ir Europos Sąjungoje (ES) laiką prioritetais, tačiau kol kas nėra aišku, ar pasirengimui narystei ES užteks ketverių metų, kaip dabar planuojama.

Kalbėdamas apie Naujosios Sąjungos inicijuotą lėšų gynybai ir švietimui perskirstymą, A. Paulauskas teigė, jog šia akcija norėta pademonstruoti, kad reikia stiprinti ne tik krašto apsaugą, bet ir švietimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė dalyvaus buvusio Izraelio Prezidento Š. Pereso laidotuvėse (11)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį Jeruzalėje dalyvaus buvusio Izraelio Prezidento ir Nobelio taikos premijos laureato Shimono Pereso laidotuvėse.

DELFI „Balsuok 2016” debatuose – B. Vėsaitė prieš A. Abromavičių (116)

DELFI tęsia „Balsuok 2016” debatų ciklą. Penktadienį 10 val. tiesioginėje vaizdo konferencijoje diskutuos buvusi socialdemokratų ūkio ministrė Birutė Vėsaitė ir buvęs Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministras Aivaras Abromavičius.

M. Mažvydo biblioteka skelbia laimėjusi teisme ginčą dėl baldų pirkimo (10)

Neseniai po rekonstrukcijos duris atvėrusi nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka skelbia laimėjusi teisme ginčą dėl baldų pirkimo.

Teisėjo N. Meilučio brolis taip pat ketina tapti teisėju (18)

Kauno apygardos teismo pirmininko Nerijaus Meilučio jaunesnysis brolis Audrius Meilutis ketina tapti Kauno apylinkės teismo teisėju. Šį klausimą penktadienį posėdyje svarstys Teisėjų taryba.

R. Paksas su vidaus reikalų ministru aptars J. Miliaus atleidimą (36)

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas penktadienį susitiks su partijos deleguotu vidaus reikalų ministru Tomu Žilinsku aptarti, kodėl jis šią savaitę balsavo už Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimą.