Socialinė politika kiršina moteris

 (3)
Antrasis bandymas pašalinti iš posto Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkę, Nuosaikiųjų konservatorių frakcijos narę Birutę Visokavičienę baigėsi nesėkme.
Į komiteto darbotvarkę įtrauktas klausimas pirmadienį taip ir liko neapsvarstytas, nes posėdyje dalyvavo per mažai Seimo narių, kad sprendimas būtų priimtas.

Komiteto posėdyje nedalyvavo ir šį pasiūlymą teikusi Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) frakcijos Seime narė Jadvyga Dunauskaitė.

Seimo kuluaruose yra kalbama, kad B.Visokavičienės atleidimo iš komiteto pirmininko pareigų iniciatorė yra socialinės apsaugos ir darbo ministrė Tėvynės sąjungos narė Irena Degutienė.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (82)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (314)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.