Socialdemokratai įkūrė Savivaldos politikų sąjungą

Šeštadienį Birštone vykusioje konferencijoje Lietuvos socialdemokratai įkūrė Savivaldos politikų sąjungą (LSD SPS).
Kaip rašoma LSDP spaudos tarnybos pranešime, šios sąjungos steigimas buvo paskutinis socialdemokratų pasiruošimo savivaldybių tarybų rinkimams akordas.

Vienas iš pagrindinių sąjungos tikslų - suvienytas ir stipresnis atstovavimas Lietuvos savivaldybių asociacijoje.

Šiuo metu savivaldybių tarybose yra apie 9 proc. socialdemokratų, iš viso 136 nariai.

Sąjungos steigėjai yra 60 LSDP atstovai savivaldybių tarybose bei LSDP nariai ir rėmėjai, besidomintys savivaldos klausimais.

Šį pavasarį besiruošiantys dalyvauti 58-iose savivaldybių tarybų rinkimuose, socialdemokratai tikisi, kad sąjunga padės platinti socialdemokratines idėjas miestuose ir rajonuose, taip pat įtakos savivaldos klausimų svarbą pačioje LSDP.

Socialdemokratų savivaldos politikų sąjungos pirmininku išrinktas Birštono meras Antanas Zenkevičius.

Socialdemokratų savivaldos politikų sąjungą yra antroji tokio pobūdžio savivaldybininkų sąjunga. Tokią sąjungą jau yra įkūrę ir konservatoriai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Istorijos detektyvuose” nepriklausomos Indijos kaltininkai ir tarpukario darbininkų streikai

Kaip lietuviai susiję su Indijos nepriklausomybe? Iš kur kilęs Hermanas Kalenbachas ir kuo jis nusipelnė? Tarpukario Lietuvos darbininkai ir jų maištai. Šias istorijas pasakosime šį antradienį „Istorijos detektyvų“ laidoje.

Po Vyriausybės sprendimo - J. Miliaus susitikimas su G. Vainausku (4)

Vyriausybei trečiadienį priėmus sprendimą atleisti Joną Milių iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pareigų, pastarasis kartu su žmona netrukus susitiko su žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovu Gedvydu Vainausku.

Įvertino „Lietuvos sąrašo“ siūlymus: valstybės valdomos ne referendumais (4)

Esame ne Atėnai ir ne Sparta, tad valstybę valdyti reikia civilizuotais būdais, o ne „Lietuvos sąrašo“ siūlomais referendumais, LRT RADIJUI sako Investuotojų forumo Mokesčių grupės vadovas Kęstutis Lisauskas. Anot politikos apžvalgininko Ramūno Bogdano, „Lietuvos sąrašą“ sudaro intelektualūs, idėjų turintys žmonės, bet ši partija – iš to paties medžio, kaip ir „Drąsos kelias“.

Darbo partija ir socialdemokratai dėl energetikos politikos nesutaria (2)

Šildymas pinga, nes vykdoma teisinga politika, ieškoma pigių dujų, o Visagino atominės elektrinės statymo idėja nėra palaidota, LRT RADIJUI sako Lietuvos socialdemokratų partijos narys Benediktas Petrauskas.

Jubiliejinį Konstitucijos egzaminą laikė daugiau nei 32 tūkst. žmonių (2)

Vakar, rugsėjo 27 d., visoje Lietuvoje buvo laikomas jubiliejinis 10-asis Konstitucijos egzaminas. Šiemet Teisingumo ministerijos inicijuojama tradicinė žinių pasitikrinimo akcija dalyvių pritraukė daugiau nei pernai – konstitucines žinias nusprendė pasitikrinti daugiau nei 32 tūkst. žmonių. Geriausiai pirmajame etape pasirodę dalyviai spalio 11 d. susirungs antrajame etape.