Socialdemokratai "dutūkstantininkai" pagerbė Algį Greitai

 (7)
Pernai Rimanto Dagio vadovaujama "Socialdemokratija 2000" atskilo nuo LSDP, kuriai vadovauja Vytenis Andriukaitis.

TV3 infošou laidos "Be tabu" vedėjas A. Ramanauskas kelerius metus kitose TV ir radijo stotyse buvo vienas laidos "Radijo šou" kūrėjų. Šios laidos personažai lėlės - Bronius, Česlovas, Albinas ir Zbignevas - dažnai groteskiškai pašiepdavo įvairių partijų, ypač socialdemokratų veiklą.

Trečiadienį, likus dviems dienoms iki savivaldybių rinkimų agitacijos kampanijos pabaigos, Seimo frakcijos "Socialdemokratija 2000" patalpose vienas "dutūkstantininkų" lyderių Arvydas Akstinavičius įteikė A. Ramanauskui krepšį su Lietuvos alkoholio pramonės produkcija, kuri turi "dutūkstantininkų" simbolikos.

"Jūs privertėte mus modernėti, kad nebūtume nustumti nuo skardžio", sakė A. Akstinavičius. Jis turėjo galvoje A. Ramanausko pasakymus, jog jis "išrikiuotų socialdemokratus prie bedugnės krašto ir mėtytų juos po vieną žemyn".

Be to, spaudoje A. Ramanauskas yra pareiškęs, kad "socialdemokratija, o ypač baisiausioji jos forma lietuviškoji - labai rimtas ir beveik nepagydomas psichikos sutrikimas".

"Dutūkstantininkas" įteikė šoumenui drožtą medžio galvą, kurios bruožai primena Adolfo Hitlerio, skaičiumi 2000 pažymėtus lietuviško vyno, alaus ir šampanizuoto vyno butelius bei šokoladinių saldainių.

"Šiaip aš esu dešiniųjų pažiūrų žmogus, bet manau, kad centras yra irgi neblogai. Jus aš priskiriu centrui", sakė A. Ramanauskas.

Žurnalistų paklaustas, su kuo dalinsis prizais, A. Ramanauskas sakė, jog pirmiausia su ilgamečiu "Radijo šou" partneriu Rimu Šapausku.

"O šį šokoladą - mano geriausiai draugei Ramunei", pridūrė A. Ramanauskas, turėdamas galvoje "Be tabu" vedėją Ramunę Pečiulienę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (260)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

A. Nikžentaitis – apie Lietuvos kaimynę, kurios vertinti be emocijų neįmanoma: keista situacija (226)

Profesorius, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis sako, kad į visiško tarpusavio supratimo laikus Lietuva ir Lenkija veikiausiai niekada nebesugrįš, tačiau palikti dvišalius santykius tokioje kalno papėdėje, į kokią jie yra nusiritę šiandien, būtų mažiausiai neišmintinga.

Kaunas baigia spręsti darželių problemą (13)

Spręsdama opią vaikų darželių trūkumo problemą, Kauno rajono savivaldybė tikisi šiemet pasiekti lūžį. Pirmadienį bus atidarytos naujos patalpos Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ filiale Akademijos miestelyje – čia įkurdinta daugiau kaip 200 darželinukų.

Baltijos šalys smarkiai išsiskiria pagal rusų kalbos mokymąsi (86)

Anglų kalbos mokymasis tarp Lietuvos moksleivių paplitęs tiek pat, kiek vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES). Pagal rusų kalbos mokymąsi Baltijos šalys smarkiai lenkia kitas Europos valstybes.

Atsisveikinimas su L. Donskiu: už širdies griebiantys artimųjų prisiminimai (332)

Šeštadienį Kauno Petrašiūnų kapinėse amžinojo poilsio atgulė netikėtai miręs žinomas filosofas Leonidas Donskis. Į paskutinę kelionę profesorių palydėjo artimieji, kolegos bei šimtai žmonių, kurie panoro atiduoti paskutinę pagarbą Leonidui. Prie kapo duobės kolegos neslėpė, kad tik praradus ateina supratimas, koks svarbus visuomenėje buvo L. Donskis.