Socialdemokratai "dutūkstantininkai" įgijo jaunųjų pasekėjų

 (1)
Savaitgalį buvo įkurta socialdemokratų "dutūkstantininkų" jaunimo sąjunga "Jaunoji socialdemokratija", kuri atskilo nuo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS).
Kaip pirmadienį spaudos konferencijoje teigė frakcijos "Socialdemokratija 2000" atstovas Dainius Paukštė, viena iš pagrindinių tokios organizacijos įsikūrimo priežasčių - socialdemokratų partijos skilimas.

"Jaunimas pasiskirstė pagal įsitikinimus", sakė D. Paukštė.

Gruodį nuo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atskilus ir savo partiją įsteigus Rimanto Dagio vadovaujamiems "dutūkstantininkams", pradėjo ryškėti požiūrių skirtumai ir "dukterinėje" LSDJS.

"Jaunosios socialdemokratijos" pirmininku išrinktas Andrius Klupšas spaudos konferencijoje sakė, kad pagrindinis kriterijus, kodėl nesinorėjo pasilikti LSDJS, buvo tai, kad dalis jų jautė simpatijas "dutūkstantininkams".

"Jaunosios socialdemokratijos" statute numatyti partnerystės ryšiai su Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000".

Vasario viduryje vykusiame LSDJS suvažiavime vyko diskusija dėl įstatų pakeitimų. Dalis LSDJS narių siekė, kad įstatuose būtų numatytas šios visuomeninės organizacijos bendradarbiavimas ne tik su LSDP, bet ir "dutūkstantininkais". Tačiau ši nuostata nebuvo priimta.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lietuvos kariuomenei pristatyti pirmieji nauji vokiški sunkvežimiai (8)

Ketvirtadienį Kazlų Rūdos poligone Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ atstovai Lietuvos kariuomenei perduos pirmuosius karinius sunkvežimius „Unimog U5000“.

Nedirbti su „valstiečiais“ konservatoriai rado ir slaptą priežastį (530)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vadovybė nenori dirbti koalicijoje su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Iš dalies viena priežastimi įvardijama Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) pažyma apie Ramūno Karbauskio sąsajas su Rusija, teigia šaltiniai partijoje.

VSD įkūrė pasitikėjimo liniją ir rodys visuomenei, kad vyksta verbavimas (24)

Žvalgų dieną ketvirtadienį minintis Valstybės saugumo departamentas (VSD) pranešė atidarantis pasitikėjimo telefono liniją ir pradedantis visuomenės švietimo kampaniją.

Premjeras: J. Milius tik tęsdavo Vyriausybės pradėtus darbus (17)

Naujų rinkų atvėrimas neįmanomas be aukščiausių valstybės pareigūnų įsikišimo, sako Premjeras Algirdas Butkevičius, todėl atleisto Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus žodžiai, dėl „ Premjero šildymosi svetimais nuopelnais" neturi pagrindo.

A. Butkevičius: netrukdysime „valstiečiams“ sudaryti valdančiąją koaliciją (103)

Socialdemokratai netrukdys Seimo rinkimus laimėjusiai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungai sudaryti valdančiąją koaliciją, sako Socialdemokratų partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius.