"Snoro" bankas dovanojo klientui aukso puodą

 (10)
"Snoro" banko Kretingos skyriaus operatorė kovo pabaigoje iš pagyvenusios moters priėmė 50 Lt pavedimą.

Banko darbuotoja į asmeninės sąskaitos balansą vietoje 50 Lt apsirikusi įrašė asmeninės sąskaitos numerį, kuri virto šešiaženkle suma. Taip 18-mečio kretingiškio kreditinėje kortelėje stebuklingu būdu atsirado beveik du milijonai litų. Vaikinas ilgai nesnaudė ir per pusdienį padedamas draugų sąskaitą Vilniuje ir Elektrėnuose "Snoro" banko bankomatuose sugebėjo išgryninti iki 71,11 tūkst. litų.

Daugiau nespėjo, mat "Snoro" banko Kretingos taupomojo skyriaus operatorė, pamačiusi savo klaidą, apie ją informavo centrinę banko būstinę. Tačiau sąskaitą suspėta užblokuoti tik po kelių valandų.

Per tą laiką aštuoniolikmetis iš vargšo tapo gal net turtingiausiu šalies piliečiu. "Snoro" banko valdžia susizgribo ir Kretingos policijoje netrukus buvo iškeltos dvi baudžiamosios bylos. Viena - žioplai operatorei dėl aplaidumo darbe, kita praturtėjusiam vaikinui už radinio pasisavinimą.

Kretingos policijos komisaras Gintaras Kairys LŽ neslėpė savo susidomėjimo šia istorija. Jis teigė, jog "aukso puodą" iš "Snoro" banko išlošęs vaikinas su tėvu po kelių dienų nuo pinigų išgryninimo šiuo reikalu užsiėmusiems policijos pareigūnams pažadėjo be jokių problemų atsiskaityti su banku. Policijos pareigūnai laukė pasirodant naujųjų turčių, tačiau šie prasmego ir slapstėsi kelis mėnesius.

Pasirodo, naujieji Kretingos turtuoliai pasinaudojo netikėtai atsiradusia galimybe ir išvyko užsienin. Komisaras spėja, kad Ispanijon. Vaikinas bylą tiriantiems pareigūnams pasisakė iš išgrynintų pinigų nusipirkęs treningus, kedus, "mobiliakų" ir t.t. Aštuoniolikmetis prisipažino neišleidęs visų pinigų. Tą patį teigė ir jo tėvas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (4)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (22)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (16)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (675)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo beveik 69 tūkst. rinkėjų (7)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad Seimo rinkimuose, penktadienio 10 val. duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas (spalio 19 ir 20 d.) VRK informacinėje sistemoje balsavusiais iš anksto pažymėti 68 695 rinkėjai, arba 2,88 proc. visų rinkėjų.