Smiltynėje degė miško paklotė

Dėl didelės sausros trečiadienį kilo gaisras Smiltynėje. Šešios gaisrinės komandos vyko gesinti degančios miško paklotės ir krūmokšnių.
Gaisras trečiadienio vidurdienį kilo prieš kelis metus išdegusioje laukymėje, netoli 2-osios perkėlos. Ugnį pastebėjo miškininkai, kurie pirmieji pradėjo gesinti gaisrą ir iškvietė ugniagesius.

Maždaug po valandos gaisras buvo lokalizuotas ir jo plitimas sustabdytas. Po 13 val. gaisras buvo užgesintas.

Įvykio vietoje liko budėti miškininkai.

Pirminiais duomenimis, per gaisrą išdegė apie 1,5 aro miško paklotės. Ugniagesių teigimu, kol kas gaisro priežastys nėra žinomos.

Dėl didelės sausos miškuose gaisrų pavojingumo koeficientas pasiekė aukščiausią lygį ir mažiausia kibirkštis gali sukelti gaisrą. Šį pavasarį nuolat dega durpynai.

Šiltu metų laiku gaisrai Smiltynėje kyla kasmet. Prieš penkerius metus ugniagesiai gesino kol kas didžiausią gaisrą Smiltynėje, kuomet išdegė per 60 ha miško.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Jei sulauks kvietimo, N.Puteikis prisidės prie „valstiečių“ frakcijos Seime

Centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis, į Seimą perrinktas vienmandatėje Danės apygardoje, naujajame parlamente prisidėtų prie didžiausios „valstiečių“ frakcijose, jeigu sulauktų kvietimo.

„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais (306)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungai bandant suformuoti koaliciją, socialdemokratai, panašiai kaip ir konservatoriai, nesutinka formuoti plačios trijų didžiųjų partijų koalicijos, tačiau nekelia papildomų reikalavimų.

Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino nugalėtojai (1)

Antradienį Prezidentūroje Vilniuje apdovanoti jubiliejinio dešimtojo Konstitucijos egzamino nugalėtojai.

R. Karbauskis: koaliciją galime suformuoti ir be konservatorių ar socialdemokratų koalicijos sudėtis lieka neaiški (753)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) valdančiąją koaliciją gali suformuoti ir be partijų, kurios užėmė antrą bei trečią vietą rinkimuose, jei šios nenorės bendradarbiauti, sako LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Po neseniai pasibaigusių konsultacijų tarp LVŽS ir TS-LKD partijos liko prie savo ankstesnių nuostatų: „valstiečiai-žalieji“ nori plačios koalicijos su konservatoriais ir socialdemokratais bei nenori dirbti su Liberalų sąjūdžiu, tuo tarpu konservatoriai nenori daugumos su socialdemokratais ir koalicijoje mieliau matytų liberalus.

Pareigūnų profsąjungos į Telšių raj. žuvusio pareigūno tyrimą žada įtraukti švedų ekspertus (9)

Pareigūnų profesinės sąjungos Telšių raj. tarnybos metu žuvusio pareigūno atvejį žada analizuoti pasitelkiant švedų ekspertus. Anot Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS), po nelaimės niekas nepasikeitė, naujos tragedijos galime sulaukti bet kada.