S.Kaktys teisme laimėjo žemės sklypo bylą

 (3)
Vilniaus miesto 1-sios apylinkės teismas trečiadienį nutraukė civilinę bylą, kurioje Vilniaus apskrities administracija siekė pripažinti negaliojančia žemės sklypo pardavimo Seimo nariui Sigitui Kakčiui sutartį.
Bylą teismas nutraukė, Vilniaus apskrities administracijos Vilniaus miesto žemėtvarkos skyriaus atstovui teisme atsisakius ieškinio.

Tai padaryta, sužinojus, kad S. Kaktys papildomai už sklypą sumokėjo per 8 tūkstančius litų ir motyvuojant tuo metu galiojusių įstatymų netobulumu.

Vilniaus apskrities administracija buvo kreipusis į teismą pripažinti sklypo pirkimo sutartį negaliojančia, kai paaiškėjo, kad 1999 metais Seimo narys 9 arų žemės valdą prestižiniame Vilniaus Antakalnio rajone įsigijo pažeidžiant įstatymus.

Sklypas buvo įkainotas 54 tūkst. litų, tačiau Seimo nariui buvo pritaikyta, kaip vėliau paaiškėjo, visiškai nepagrįstai, 40 proc. nuolaida. Tokia nuolaida galėjo naudotis tik žemės neturintys piliečiai.

Paaiškėjo, kad sklypą Vilniuje S. Kaktys su nuolaida įsigijo, kai prieš tai jau buvo įsigijęs 1 ha sklypą Mažeikiuose.

Žiniasklaidos vertinimu, S. Kakčio sklypo rinkos vertė yra kelis kartus didesnė.

Trečiadienį Seimo narys S. Kaktys ir jo advokatas teismui pranešė norį prie bylos pridėti kvitą apie primokėtus 8 136 litų už sklypą.

S. Kaktys sakė, kad gegužės 22 dieną gavo pavedimą papildomai sumokėti pinigus.

"Keletą dienų pagalvojęs, padariau tą pavedimą, įvykdžiau Vilniaus apskrities administracijos papildomą reikalavimą", teismui sakė S. Kaktys.

Tai išgirdę ir trumpai pasitarę, Vilniaus apskrities administracijos Vilniaus miesto žemėtvarkos skyriaus atstovai pranešė, kad atsisako ieškinio ir paprašė bylą nutraukti.

S. Kaktys ir jo advokatas tam neprieštaravo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

M. Jastramskis: susijungę į koaliciją su „valstiečiais“ socialdemokratai gali išnykti (1)

Jei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarytų valdančiąją koaliciją su Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), tikėtina, kad per kitus rinkimus pastaroji išnyktų kaip reikšminga partija iš Lietuvos politinės sistemos. Taip LRT RADIJUI sako politologas Mažvydas Jastramskis. Su juo nesutinka politologas Bernaras Ivanovas. Anot jo, tikimybė, kad žalieji dėl koalicijos bandys tartis su socialdemokratais, o ne su konservatoriais daug didesnė.

R. Karbauskis nesako, ką siūlys į premjerus (15)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sako, kad derėtis kvies konservatorius ir socialdemokratus. LVŽS kol kas neatskleidžia, kas gali būti siūlomas į premjerus.

R. Karbauskis: esu tikras, kad prezidentė supranta, kokia yra tautos valia (45)

Seimo rinkimus reikšminga persvara laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis sako esąs tikras, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė supranta, kokia yra tautos valia.

G. Landsbergis: atsiprašau, kad pavyko taip, kaip pavyko (353)

Seimo rinkimuose Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) laimėjo kur kas mažiau mandatų, negu tikėjosi ir užėmė antrą vietą. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis stebėjosi, kad į parlamentą pateko daug žmonių, nepažįstamų ne tik oponentams, bet ir juos rėmusiai partijai.

Prezidentė kviečia susitikti rinkimus laimėjusių partijų lyderius (78)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pranešė pirmadienį kviečianti susitikti laimėjusių rinkimus partijų lyderius.