Sinoptikų orų prognozė savaitgaliui

 (27)
Sinoptikų orų prognozė savaitgaliui
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Savaitgalio pirmoji pusė bus sausa ir ganėtinai saulėta, tačiau sekmadienį vietomis pradės lynoti, dangus apsiniauks.

Šeštadienį šalyje lietaus nenumatoma, švies saulė. Pūs vakarų krypties vėjas. Vilniuje oras sušils iki 22 laipsnių, retkarčiais debesys suteiks pavėsį. Kaune įdienojus termometrų stulpeliai kils iki 22 laipsnių, protarpiais praplauks debesys. Pajūryje įdienojus galimas debesuotumas, vyraus 17-18 laipsnių temperatūra.

Sekmadienį vietomis palis, dangus apniuks. Vėjas bus nepastovios krypties. Vilniuje naktį ir ryte oras sušils iki 13–18 laipsnių, dieną vyraus 20-21 laipsnio temperatūra. Kaune apie 11–17 laipsnių numatoma nakties ir ryto metu, apie 20 laipsnių bus įdienojus. Antroje dienos pusėje galimas lietus. Pajūryje bus debesuota su pragiedruliais, ryte palis. Temperatūra svyruos tarp 17–18 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, kitos savaitės pradžioje bus šiek tiek vėsiau ir apsiniaukę, tačiau artėjant savaitgaliui temperatūra pradės kilti.

gismeteo.lt
 
27
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Įtakinga JAV diplomatė ragina greičiau steigti NATO vadavietes Rytų Europoje (9)

2015 sausio mėn. 28 d. 13:39
NATO sąjungininkės privalo išlaikyti savo griežtą poziciją Rusijos atžvilgiu dėl konflikto Ukrainoje, antradienį pareiškė aukščiausio rango JAV diplomatė Europos reikalams, ragindama kuo greičiau įsteigti Aljanso vadavietes Kijevo kaimynėse ir kitose to regiono šalyse.

Atšaukiama Lietuvos specialioji misija Afganistane (5)

2015 sausio mėn. 28 d. 13:33
Vyriausybė nusprendė nuo 2015 m. kovo 1 d. atšaukti iš Afganistano dešimt metų veiklą vykdžiusią Lietuvos specialiąją misiją.

Nuo žioplumo nėra vaistų: liberalai prarado du žinomus veidus (27)

2015 sausio mėn. 28 d. 11:52
Visų laikų geriausia Lietuvos šachmatininkė, didmeistrė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir dainininkas Tautrimas Rupulevičius nebegalės dalyvauti savivaldos rinkimuose.

D. Grybauskaitė nušalino du teisėjus įtaria duomenų klastojimu (104)

2015 sausio mėn. 28 d. 10:26
Dalia Grybauskaitė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjų Dalios Stankevičiūtės ir Vitalijaus Šidagio atleidimo iš pareigų už teisėjo vardo pažeminimą. Prezidentė taip pat sustabdė šių teisėjų įgaliojimus, iki bus priimtas sprendimas dėl D. Stankevičiūtės ir V. Šidagio atleidimo iš pareigų.

Orai: vėjas išblaškys nuobodulį

2015 sausio mėn. 28 d. 09:51
Ateinančiomis dienomis vienintelis rimtas pokytis bus pakilęs vėjas. Dėl didelių šalčių būgštauti nederėtų, bent kol kas šalyje ir toliau vyraus švelnūs orai. Nuotaiką gadinti gali nebent krituliai ar atodrėkio dėka pažliugusios gatvės.