Šilutė prieš savo merą balsavo buteliais

 (9)
Šilutės miesto šventėje sveikinimo žodį taręs rajono meras socialliberalas Algirdas Balčytis buvo sutiktas švilpimu, į sceną, kurioje stovėjo miesto vadovas, lėkė tušti alaus buteliai.
Moksleiviai, skaitydami priesaką neseniai išrinktai rajono valdžiai, viešai paprašė jos nemeluoti, o savo raštą įteikė sutrikusiam merui.

A.Balčyčio reputacija pašlijo, kai viešumon iškilo faktas, kad jis dviem savo įmonėms skyrė neproporcingai dideles kompensacijas už gruodį uragano "Anatolijus" padarytus nuostolius.

Ant pinigų išdalijimo dokumento meras pasirašė, pažeisdamas Vyriausybės ir rajono valdybos nutarimus.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lietuvos kariuomenei pristatyti pirmieji nauji vokiški sunkvežimiai (8)

Ketvirtadienį Kazlų Rūdos poligone Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ atstovai Lietuvos kariuomenei perduos pirmuosius karinius sunkvežimius „Unimog U5000“.

Nedirbti su „valstiečiais“ konservatoriai rado ir slaptą priežastį (528)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vadovybė nenori dirbti koalicijoje su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Iš dalies viena priežastimi įvardijama Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) pažyma apie Ramūno Karbauskio sąsajas su Rusija, teigia šaltiniai partijoje.

VSD įkūrė pasitikėjimo liniją ir rodys visuomenei, kad vyksta verbavimas (24)

Žvalgų dieną ketvirtadienį minintis Valstybės saugumo departamentas (VSD) pranešė atidarantis pasitikėjimo telefono liniją ir pradedantis visuomenės švietimo kampaniją.

Premjeras: J. Milius tik tęsdavo Vyriausybės pradėtus darbus (17)

Naujų rinkų atvėrimas neįmanomas be aukščiausių valstybės pareigūnų įsikišimo, sako Premjeras Algirdas Butkevičius, todėl atleisto Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus žodžiai, dėl „ Premjero šildymosi svetimais nuopelnais" neturi pagrindo.

A. Butkevičius: netrukdysime „valstiečiams“ sudaryti valdančiąją koaliciją (103)

Socialdemokratai netrukdys Seimo rinkimus laimėjusiai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungai sudaryti valdančiąją koaliciją, sako Socialdemokratų partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius.