Šiaulių nacionalsocialistai skilo

 (6)
Šią savaitę Šiaulių apskrityje įregistruota 62-jų metų S. Puščiaus vadovaujama Lietuvos valstybės stiprinimo sąjunga "Kalavijas".

Sąjungoje kol kas tik 9 nariai.

"Kalavijo" įstatuose skelbiama, kad sąjunga skatins visų valstybės piliečių vienybę ir visų piliečių atsakomybės jausmą už kiekvieną savo poelgį, plėtos tautinę kultūrą, saugos tautinių mažumų kultūrą, ugdys progresyvų valstybės piliečių mąstymą.

Išsiskyrimą su savo buvusiu bendraminčiu Mindaugu Murza S. Puščius aiškina skirtingais jų požiūriais į bendrą veiklą.

Anot S. Puščiaus, 26-erių metų M. Murza į savo sąjungą renka jaunus žmones ir jie mąsto apie šalies ateitį, o S. Puščiui labiau rūpi valstybės šiandiena.

Be to, S. Puščius mano M. Murzą esant populistu, o jis pats esąs diplomatas, ir abu juos vienijo tik nacionalistinės idėjos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė dalyvaus buvusio Izraelio Prezidento Š. Pereso laidotuvėse (11)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį Jeruzalėje dalyvaus buvusio Izraelio Prezidento ir Nobelio taikos premijos laureato Shimono Pereso laidotuvėse.

DELFI „Balsuok 2016” debatuose – B. Vėsaitė prieš A. Abromavičių (116)

DELFI tęsia „Balsuok 2016” debatų ciklą. Penktadienį 10 val. tiesioginėje vaizdo konferencijoje diskutuos buvusi socialdemokratų ūkio ministrė Birutė Vėsaitė ir buvęs Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministras Aivaras Abromavičius.

M. Mažvydo biblioteka skelbia laimėjusi teisme ginčą dėl baldų pirkimo (10)

Neseniai po rekonstrukcijos duris atvėrusi nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka skelbia laimėjusi teisme ginčą dėl baldų pirkimo.

Teisėjo N. Meilučio brolis taip pat ketina tapti teisėju (18)

Kauno apygardos teismo pirmininko Nerijaus Meilučio jaunesnysis brolis Audrius Meilutis ketina tapti Kauno apylinkės teismo teisėju. Šį klausimą penktadienį posėdyje svarstys Teisėjų taryba.

R. Paksas su vidaus reikalų ministru aptars J. Miliaus atleidimą (36)

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas penktadienį susitiks su partijos deleguotu vidaus reikalų ministru Tomu Žilinsku aptarti, kodėl jis šią savaitę balsavo už Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimą.