Šiaulių mere išrinkta Seimo narė atsistatydina

 (2)
Pirmadienį Seimo narė Vida Stasiūnaitė Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė atsistatydinimo pareiškimą.
VRK artimiausiame posėdyje turės šį pareiškimą apsvarstyti ir teikti Seimo nutarimo projektą dėl Seimo narės atsistatydinimo.

V. Stasiūnaitė praėjusią savaitę išrinkta Šiaulių mere. Ji buvo pirmoji Naujosios sąjungos sąraše.

V. Stasiūnaitė 1996 metais Seimo rinkimuose buvo išrinkta pagal socialdemokratų partijos sąrašą, vėliau perėjo į Naująją sąjungą.

Laisvą Seimo nario vietą turės užpildyti socialdemokratų atstovas.

Socialdemokratai teigia, kad kitas pagal sąrašą yra Dainius Paukštė, dirbantis Valstybinio socialinio draudimo fonde ("Sodra").

Po savivaldybių rinkimų atsistatydinti privalo tik tie Seimo nariai, kurie yra išrinkti merais. Tie, kas išrinkti savivaldybių tarybų nariais, patys apsisprendžia, atsistatydinti ar ne.

Į VRK kol kas nesikreipė Seimo nariai, pageidaujantys atsistatydinti dėl to, kad buvo išrinkti į savivaldybių tarybas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (10)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (115)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.

Konservatorių gretose jau kyla maištas? (508)

„Per rinkimų kampaniją nuolatos kartoję, kad sudarysime valdančiąją koaliciją su „valstiečiais“, o dabar nelabai gražiomis priemonėmis stumdami šį sprendimą nuo savęs, atrodome ne itin solidžiai. Galiausiai į koaliciją nueisime, tik apsipešioję“, – LRT.lt kalbėjo vienas įtakingas konservatorius, nenorėjęs skelbti savo pavardės.

Nešvarūs Panevėžio ligoninės skalbiniai (3)

Keturiasdešimt trys ligoninės nuo 2011 m. iki dabar už skalbimo paslaugas tiekėjams sumokėjo 17,8 mln. eurų, tačiau daugiausiai skalbė anaiptol ne didžiausiosios, rodo Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) atlikta specializuoto skalbimo paslaugų tiekimo ligoninėse analizė.

L. Linkevičius: ES nebesugeba priimti svarbių sprendimų (23)

Reikėtų galvoti ir apie sprendimų ES priėmimo tvarkos keitimą, ir apie esminių, giluminių ES problemų sprendimą, kurios kliudo vieningai pozicijai. Taip LRT.lt sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius po to, kai ES nepavyko pasiekti vieningos pozicijos dėl laisvosios prekybos su Kanada (CETA) susitarimo.