Seni automobiliai kelia ekologinių problemų

Lietuvoje daugiausia 15-16 metų automobilių, kurie vis labiau teršia aplinką. Tačiau Vyriausybė dar nesirengia imtis jokių drastiškų priemonių, kurios ribotų senų automobilių įvežimą į šalį.

Pasak Aplinkos ministerijos Užterštumo ir atliekų skyriaus viršininko Arūno Čepelės, bandyta uždrausti įvežti automobilius ardyti, tačiau tam paprieštaravo Ūkio ir Finansų ministerijos pareigūnai.

Jų teigimu, jei Lietuvoje automobilių ardymas būtų uždraustas, darbo vietos persikeltų į Lenkiją ir kitas kaimynines valstybes - Lietuva dėl to prarastų daug darbo vietų. Aplinkos ministerijos pareigūnas piktinosi, kad senus automobilius detalėms ardantys aikštelių savininkai iš automobilio išima tik kelias reikalingas detales, o visa kita palieka kaip nereikalingą laužą

Ypač aplinka kenčia nuo įvairiausių tepalų ir skysčių, kurie aikštelėse "nuleidžiami" tiesiai ant žemės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (20)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (340)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (11)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1193)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.