Sekspertė M.Bartašiūnaitė į Seimą nekandidatuos

 (577)
Sekso reikalų žinovė Milda Bartašiūnaitė nebus Liberalų sąjūdžio kandidate į Seimą. Tokį sprendimą priėmė šios partijos Vilniaus rajono skyriaus taryba.
Milda Bartašiūnaitė
© DELFI / Audrius Solominas

M. Bartašiūnaitės kandidatūrą buvo numatyta kelti vienmandatėje Trakų-Elektrėnų rinkimų apygardoje. Tačiau Liberalai persigalvojo – esą sekspertė neįrodė turinti pakankamai politinės kompetencijos.

„Vilniaus rajono skyriaus nariai visapusiškai apsvarstę jau atsiskleidusią Mildos kandidatūrą, priėjo vieningos nuomonės atšaukti Mildą Bartašiūnaitę iš kandidatų 2012-ųjų metų Seimo rinkimuose, motyvuodami tuo, kad Liberalų sąjūdis yra rimta partija, pelnanti žmonių pasitikėjimą savo darbais. Ši kandidatė, Lietuvos piliečių prilyginama „valinskininkams“, nėra tinkama kandidatūra į Seimą“, - skelbiama Liberalų sąjūdžio interneto svetainėje.

Pranešama, kad sprendimą atsisakyti sekspertės kandidatūros Vilniaus rajono skyriaus taryba priėmė vienbalsiai. M. Bartašiūnaitė esą buvo kviečiama į tarybos posėdį, tačiau ji iš pradžių pranešė, kad vėluos, o galiausiai iš viso nepasirodė.

Anot pranešimo, „Mildos pirmuosius politinius žingsnius skyrius vertino gan kritiškai, nepritarė kandidatės matomam įvaizdžiui, nekorektiškiems pasisakymams, skeptiškai vertino kandidatės keliamą lytinio švietimo klausimą mokyklose“. Partija taip pat užsimena, kad ankstesnis sprendimas siūlyti sekspertę kandidate į Seimą buvo priimtas „esant kandidatų trūkumui“ Trakų-Elektrėnų apygardoje.

M.Bartašiūnaitė: apie sprendimą manęs niekas neinformavo

Pati M. Bartašiūnaitė teigė tik iš DELFI sužinojusi, jog liberalai atsisako jos kanditatūros artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Pirmąkart išgirdau. Dar neįsivaizduoju, apie ką mes kalbame. Aš nesu informuota“, - stebėjosi pašnekovė.

Ji teigė į, kaip paaiškėjo, lemiamą savo partijos Vilniaus rajono skyriaus tarybos posėdį neatvykusi dėl techninių problemų: „Mašina buvo sugedusi. Nenorėjau rizikuoti be vairo stiprintuvo tamsiu paros metu vykti“.

Paklausta, kaip vertina tokį partiečių sprendimą, M. Bartašiūnaitė teigė dar turinti jį apgalvoti. „Man tai yra staigmena. Dabar nenoriu emocionaliai ar dar kažkaip komentuoti. Bet grįšiu namo, susiskambinsiu su kuo reikia, paklausiu, susižinosim. Dabar nežinau, ką sakyti“, - sakė sekspertė.

Savo asmenybės prisikyrimą „valinskininkų“ kategorijai ir kitus partiečių epitetus ji komentavo vienu žodžiu: „Opa!“

Į Liberalų sąjūdžio Vilniaus rajono skyrių M. Bartašiūnaitė įstojo pernai lapkritį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

10 būdų, kaip taupo Lietuvos pensininkai (7)

Šių metų balandžio mėnesį vidutinė socialinio draudimo senatvės pensija Lietuvoje buvo 273, 92 euro. Daugumai dirbančių žmonių tokią sumą per mėnesį išleidžia vien maistui, o ką jau kalbėti apie būsto paskolą ar nuomą, komunalinius mokesčius bei atostogas. Lietuvos pensininkus galima vadinti tikrais taupymo ekspertais. Pateikiame 10 būdų kaip Lietuvoje taupo senjorai, rašo „Lietuvos žinios“.

Palygino Palangą, Turkiją ir Bulgariją: kur atostogauti labiausiai apsimoka (35)

Vis daugiau lietuvių savo atostogas planuoja ne tik gimtosios šalies pajūryje, Turkijoje ar Graikijoje, bet ir Bulgarijoje.

V. Pranckietis vyksta į JAV (19)

Kitą savaitę, pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis išvyksta į Vašingtoną (JAV).

Viceministrė: Svarstoma pertvarkyti Darbo biržą (22)

Darbo biržą numatoma pertvarkyti, vietoj pagrindinės būstinės ir 10-ties teritorinių padalinių įkuriant vieną struktūrą ir sumažinant administracijos darbuotojų. Pertvarką numatoma įgyvendinti iki 2018 metų rudens, sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė

Nukaldintas T. Matulionio atminimo medalis (2)

Sekmadienį Vilniaus Katedros aikštėje įvyks arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija, kurią tiesiogiai transliuos LRT. Pirmą kartą šalies istorijoje paskelbimas palaimintuoju vyks Lietuvoje. Šia istorine proga iškilmėse dalyvaus piligrimai, Lietuvos ir kaimyninių šalių vyskupai bei kunigai. Istorinei progai atminti „Monetų namai“ bendradarbiaudami su Kaišiadorių vyskupija, išleidžia atminimo medalį Palaimintajam Teofiliui Matulioniui, teigiama pranešime spaudai.