Sekspertė M.Bartašiūnaitė į Seimą nekandidatuos

 (577)
Sekso reikalų žinovė Milda Bartašiūnaitė nebus Liberalų sąjūdžio kandidate į Seimą. Tokį sprendimą priėmė šios partijos Vilniaus rajono skyriaus taryba.
Milda Bartašiūnaitė
© DELFI / Audrius Solominas

M. Bartašiūnaitės kandidatūrą buvo numatyta kelti vienmandatėje Trakų-Elektrėnų rinkimų apygardoje. Tačiau Liberalai persigalvojo – esą sekspertė neįrodė turinti pakankamai politinės kompetencijos.

„Vilniaus rajono skyriaus nariai visapusiškai apsvarstę jau atsiskleidusią Mildos kandidatūrą, priėjo vieningos nuomonės atšaukti Mildą Bartašiūnaitę iš kandidatų 2012-ųjų metų Seimo rinkimuose, motyvuodami tuo, kad Liberalų sąjūdis yra rimta partija, pelnanti žmonių pasitikėjimą savo darbais. Ši kandidatė, Lietuvos piliečių prilyginama „valinskininkams“, nėra tinkama kandidatūra į Seimą“, - skelbiama Liberalų sąjūdžio interneto svetainėje.

Pranešama, kad sprendimą atsisakyti sekspertės kandidatūros Vilniaus rajono skyriaus taryba priėmė vienbalsiai. M. Bartašiūnaitė esą buvo kviečiama į tarybos posėdį, tačiau ji iš pradžių pranešė, kad vėluos, o galiausiai iš viso nepasirodė.

Anot pranešimo, „Mildos pirmuosius politinius žingsnius skyrius vertino gan kritiškai, nepritarė kandidatės matomam įvaizdžiui, nekorektiškiems pasisakymams, skeptiškai vertino kandidatės keliamą lytinio švietimo klausimą mokyklose“. Partija taip pat užsimena, kad ankstesnis sprendimas siūlyti sekspertę kandidate į Seimą buvo priimtas „esant kandidatų trūkumui“ Trakų-Elektrėnų apygardoje.

M.Bartašiūnaitė: apie sprendimą manęs niekas neinformavo

Pati M. Bartašiūnaitė teigė tik iš DELFI sužinojusi, jog liberalai atsisako jos kanditatūros artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Pirmąkart išgirdau. Dar neįsivaizduoju, apie ką mes kalbame. Aš nesu informuota“, - stebėjosi pašnekovė.

Ji teigė į, kaip paaiškėjo, lemiamą savo partijos Vilniaus rajono skyriaus tarybos posėdį neatvykusi dėl techninių problemų: „Mašina buvo sugedusi. Nenorėjau rizikuoti be vairo stiprintuvo tamsiu paros metu vykti“.

Paklausta, kaip vertina tokį partiečių sprendimą, M. Bartašiūnaitė teigė dar turinti jį apgalvoti. „Man tai yra staigmena. Dabar nenoriu emocionaliai ar dar kažkaip komentuoti. Bet grįšiu namo, susiskambinsiu su kuo reikia, paklausiu, susižinosim. Dabar nežinau, ką sakyti“, - sakė sekspertė.

Savo asmenybės prisikyrimą „valinskininkų“ kategorijai ir kitus partiečių epitetus ji komentavo vienu žodžiu: „Opa!“

Į Liberalų sąjūdžio Vilniaus rajono skyrių M. Bartašiūnaitė įstojo pernai lapkritį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: visos alkoholio ribojimo priemonės turbūt nesulauks pritarimo (25)

Seimui ketvirtadienį pradedant svarstyti prieštaringai vertinamas pataisas, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą, premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad visoms joms tikriausiai nebus pritarta.

Seimas pradeda svarstyti alkoholio vartojimo ribojimus (45)

Seimas imsis prieštaringai vertinamų pataisų, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą. Jeigu Seimas jas priimtų, Lietuvoje būtų sunkiau ir mažiau vietų įsigyti alkoholio.

Teismas nagrinės buvusios Kalėjimų departamento vadovės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų (14)

Vilniaus apygardos administracinis teismas ketvirtadienį ketina nagrinėti buvusios Kalėjimų departamento direktorės Živilės Mikėnaitės skundą dėl jos nušalinimo nuo pareigų.

D. Grybauskaitė vyksta į NATO viršūnių susitikimą (49)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį Briuselyje dalyvaus NATO viršūnių susitikime. Naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo iniciatyva jame daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama gynybos finansavimui ir aljanso vaidmeniui kovoje su terorizmu.

Vienas naujausių sukčiautojų taikinių – automobilių skelbimų portalai (19)

Sukčiavimo mastai ir būdai Lietuvoje tampa vis įvairesni. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos viršininko Virginijaus Ceslevičiaus teigimu, vienas iš naujausių sukčiautojų taikinių – automobilius parduodantys portalai. „Įdedami skelbimai į automobilius parduodančius portalus ir paimamas 50, 100 eurų užstatas už automobilį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Svarbios detalės“ pasakoja pareigūnas. Jis ir kiti laidos svečiai kalbėjo apie skaudžius sukčiavimo atvejus ir tai, kaip jų išvengti.