Seimūnams tampomi nervai

 (2)
Seimo Etikos ir procedūrų komisija nedrįso siūlyti valdybai sumažinti algas parlamentarams, kovą praleidusiems daugiau kaip ketvirtadalį posėdžių.
Seime iki šiol nenuspręsta, mažinti ar ne algas 18 parlamentarų, kurie kovą nelankė daugiau kaip ketvirtadalio Seimo ar komitetų posėdžių.

Neaiškumas dėl atlyginimų mažinimo "prasižengėliams" liko ir po vakarykščio Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (SEPK) posėdžio.

SEPK pirmininkas Kazimieras Vytautas Kryževičius sakė, kad vakar komisijos nariai pasiūlė Seimo valdybai priimti galutinį sprendimą nuobaudos skyrimo klausimu. Tai padaryta išnagrinėjus parlamentarų paaiškinimus.

Seimo kancleris Jurgis Razma po konsultacijų su Seimo Teisės departamento pareigūnais sakė, jog šiandien valdyba nesvarstys SEPK pateikto rašto.

"Dar kartą kreipsimės į SEPK ir jos vadovą prašydami valdybai ir Finansų skyriui pateikti savo aiškią išvadą dėl parlamentarų, praleidusių daug posėdžių", - akcentavo J.Razma.

Be to, Seimo kancleriui neaišku, kaip traktuoti ankstesnę komisijos nuomonę, kad didelė grupė parlamentarų be pagrindo praleido posėdžius šių metų kovą.

Jeigu bus nuspręsta parlamentarus nubausti, jų mėnesio alga sumažės trečdaliu, arba 670 Lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Valiūnas apie naujai išrinktą Seimą: belieka tikėti, kad puodelis pusiau pilnas (6)

Valstiečiai ir žalieji kol kas dar buria valdančiąją daugumą, būsimus partnerius bandydami įtikinti savo siekiais įvesti didesnį valstybės reguliavimą ekonomikoje, kurti valstybinį banką, valstybinių vaistinių tinklą, valstybines alkoholio parduotuves, ar keisti darbo kodeksą labiau apsaugant darbuotojus. Kokios gali būti valstiečių ir žaliųjų siūlomų sprendimų pasekmės? Apie visa tai, pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su Investuotojų forumo valdybos pirmininku Rolandu Valiūnu ir dienraščio „Verslo žinios“ vyr. redaktoriumi Rolandu Barysu.

Viena vieta Seime – nuo 10 tūkst. iki beveik pusės milijono eurų (1)

Viena vieta naujajame Seime galėjo kainuoti nuo 10 tūkst. iki beveik pusės milijono eurų, suskaičiavo „Lietuvos rytas“.

D. Grybauskaitė lankysis „Carito“ Amatų mokymo centre

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį lankysis Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Amatų mokymo centre.

Ekspertas: Rusijos karinis biudžetas – ne pasirodymui ar šantažui, jis – karui (242)

„Rusijos ekonomika traukėsi, tačiau karinis biudžetas – ne. Tai skirta ne pasirodymui ar šantažui, tai - karui. Klausimas tik, kur vyks veiksmas ir ar būsime pasirengę laiku. Žinoma, tą mūšį mes laimėsime, yra vienintelis klausimas – kokia kaina. Greiti Rusijos veiksmai dramatiškai išbrangins mūsų sąnaudas, bet iš esmės, vis tiek pralaimės Rusija. Mūsų uždavinys - kad tai suprastų ir pati Rusija. Jie neturi jokių šansų“, – interviu DELFI sakė Lenkijos mokslininkas, politologas, Lenkijos Užsienio reikalų ministro patarėjas prof. Przemyslawas Zurawskis vel Grajewskis. Jis kalba apie tai, kad Baltarusija gali tapti lengvu taikiniu Rusijai, kurį galima pristatyti kaip didelę imperinę sėkmę, Rusijos pasaulio suvienijimo etapą.

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (4)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.