Seimo pirmininko sargybinio nebaus

Ketvirtadienį prokuratūra gavo ekspertų išvadas. Jose rašoma, kad Piotrui Kašėtai per konfliktą pirmadienio vakarą buvo padarytas lengvas kūno sužalojimas.

Paprastai dėl lengvo kūno sužalojimo prokuratūra baudžiamųjų bylų nekelia. Oficialaus ir galutinio sprendimo prokurorai dar nepriėmė.

Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Valerijus Rapšys BNS korespondentui sakė, kad prokuratūra nori išsamiai iširti įvykį, kadangi buvo panaudotas šaunamasis ginklas. Yra paskirta ir bus atlikta ginklo, iš kurio iššovė J. Užusienis, ekspertizė.

"Mes pasinaudosime 10-ties dienų įstatymo suteikta teise sprendimui priimti", sakė prokuroras V. Rapšys.

"Šitą klausimą irgi reikės juridiškai įvertinti. Viskas bus įvertina vienu nutarimu kompleksiškai", sakė prokuroras V. Rapšys.

Pirmadienio vakarą policija ir medikai buvo iškviesti į butą M. Daukšos gatvėje, kur iš kovinio ginklo per konfliktą iššovė J. Užusienis. Į įvykio vietą taip pat buvo atvykęs ir Vilniaus miesto vyriausiasis prokuroras Virginijus Sabutis.

Bute, kur buvo girtaujama, kilus konfliktui susipešė 29 metų buto šeimininkas P. Kašėta ir pas jį svečiavęsis 37 metų J. Užusienis. Abu vyrai buvo neblaivūs.

Per muštynes šeimininkas trenkė svečiui per pakaušį, J. Užusienis į tai atsakė voždamas buteliu P. Kašėtai per galvą.

Be to, J. Užusienis iššovė iš vardinio pistoleto "Sig Sauer". Kulka nieko nesužeidė.

J. Užusienis vardiniu ginklu buvo apdovanotas 1992 metais už pavyzdingą tarnybą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (27)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Naktinis Kaunas nušvis naujomis spalvomis (3)

Šviesų festivalio "Spalvotas Kaunas" organizatoriai planuoja bent kelias naktis specialiais žibintais apšviesti žinomiausius Kauno architektūros objektus, dovanodami jiems naują spalvotą rūbą.

Panevėžio valdančiuosius palieka socialdemokratai (10)

Panevėžio valdančiąją koaliciją, piktindamiesi administracijos reorganizavimu ir koalicijos sutarties pažeidimu, paliko socialdemokratų frakcija.

Išvardino Darbo partijos nuopelnus: „papuošė“ Lietuvą kaip jokia kita (26)

Darbo partija nesiekė, kad jos programa atitiktų tikrovę, o tik prirašė bet ko, kad vėl pritrauktų rinkėjus, LRT RADIJUI sako politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

„Nematoma Lietuvos istorija“: nevaldoma situacija Panevėžyje (14)

1999-ųjų sausį Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos skyriaus vyriausiąjį prokurorą Gintautą Sereiką pakirtę šūviai Lietuvos visuomenę supurtė lyg elektrošokas.