Seimo pirmininkas skolingas skandalingai pagarsėjusiam verslininkui

 (42)
Skandalingai pagarsėjęs verslininkas Jonas Urka viešai paskelbė, kad Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis jam penkerius metus skolingas 100 tūkst. JAV dolerių.
Dienraštis "Respublika" ketvirtadienį rašo, kad J. Urka pareiškė ketinąs dėl šios skolos išieškojimo kreiptis į teismą.

J. Urka kaip V. Landsbergio skolos įrodymą pateikė 1995-ųjų gegužės 20 diena datuotą "paskolos sutartį". Tačiau joje nėra tokioms sutartims būtinų rekvizitų - skolintojo ir skolininko adresų, asmens kodų bei kt. Net tariamas V. Landsbergio parašas nepanašus nė į vieną jo parašą, esantį ant Seimo pirmininko pasirašytų dokumentų.

J. Urkos teigimu, V. Landsbergio vardu pinigus iš jo skolinosi jau miręs Seimo narys akademikas Raimundas Rajeckas.

V. Landsbergis kategoriškai paneigė kada nors skolinęsis pinigų iš verslininko J. Urkos.

Praėjusią savaitę buvo užfiksuotas aršaus V. Landsbergio kritiko Seimo nario Audriaus Butkevičiaus ir J. Urkos susitikimas.

J. Urka penkeriems metams kalėjimo buvo nuteistas už svetimo turto pasisavinimą bei valiutos operacijų pažeidimus, o A. Butkevičius - už mėginimą sukčiauti stambiu mastu.

Vos prieš mėnesį iš kalėjimo paleistas kartu su J. Urka bausmę atlikinėjęs A. Butkevičius ne kartą viešai žadėjo paskelbti Seimo pirmininką V. Landsbergį kompromituojančią medžiagą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: bus vos geriau, bet labai trumpai

Savaitei įpusėjus gūsingas vėjas dangumi vis gins debesis, tačiau kritulių jau bus mažiau. Šiek tiek sausesniu oru pasimėgauti galėsime tik iki penktadienio. Tądien vėl pasipils gausus lietus, dar labiau sustiprės vėjas.

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (193)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (66)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (479)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (91)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.