Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas laiške

 (3)
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas laiške Suomijos ambasadoriui Rauno Viemero (Rauno Viemerei) pareiškė tikįs, kad "Lietuvos telekomas" netrukus priims sprendimus dėl fiksuoto mėnesinio mokesčio už naudojimąsi internetu darbo dienomis.
Kaip teigiama A. Paulausko laiške Suomijos ambasadoriui, tai ypač aktualu švietimo įstaigoms ir gyventojams.

"Juk internetas - tai neatsiejama šiuolaikinių mokymo programų dalis. O Lietuva, kaip kandidatė į Europos Sąjungos nares, siekia ir sieks, kad švietimo srityje, kaip ir kitose srityse, jos atotrūkis nuo ES šalių sparčiai mažėtų," rašoma Seimo pirmininko laiške.

Kaip pranešė Seimo pirmininko atstovas spaudai, A. Paulauskas t aip pat paragino suomius aktyviau investuoti į telekomunikacijų ir kitų naujos ekonomikos paslaugų plėtrą Lietuvoje. Tai turėtų teigiamos įtakos ne tik dvišaliam, bet ir bendram Baltijos šalių ekonominiam bendradarbiavimui, bei paspartintų eurointegracijos procesą.

Bendrovė "Lietuvos telekomas" neseniai paskelbė nuo kitų metų pradžios trimis centais padidinsianti vietinių pokalbių tarifą.

Visuomenėje kilus nepasitenkinimui dėl "Lietuvos telekomo" sprendimo nuo kitų metų padidinti pokalbių tarifus, Vyriausybė pareiškė, jog tai turės neigiamos įtakos kuriant informacinę visuomenę, plečiant interneto vartotojų ratą.

Pirmadienį bendrovė "Lietuvos telekomas" pasiūlė geresnes sąlygas interneto vartotojams ir nuo ateinančių metų pradžios vartotojams suteiks galimybę naudotis internetu už fiksuotą mėnesinį mokestį ne piko valandomis.

Nuo sausio mėnesio bendrovė žada keisti ir kitų interneto paslaugų sąlygas ir tarifus.

"Lietuvos telekomą" valdo Skandinavijos konsorciumas "Amber teleholdings", kurį sudaro Suomijos telekomas "Sonera" bei Švedijos telekomas "Telia".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Naujoji tvarka atsijojo tikruosius vargšus (18)

Sugriežtinus tvarką gauti socialinį būstą, jo laukiančiųjų eilė Panevėžyje sutrumpėjo daugiau kaip tris kartus. Tad sulaukti stogo virš galvos, kad ir valdiško, dabar galima tikėtis daug greičiau.

Į Vilnių atvežtas T. Matulionio sarkofagas (24)

Šeštadienio vakarą Vilniaus arkikatedroje iškilmingai sutiktos Teofiliaus Matulionio, kurį rengiamasi skelbti palaimintuoju, relikvijos – sarkofagas su jo palaikais.

Biudžetininkų kantrybė senka: sako, kad pravalgome valstybės pinigus, o mes nesuduriame galo su galu (374)

Vyriausybė neskuba apsispręsti, ar pridėti pusantro euro prie bazinio dydžio, nuo kurio priklauso biudžetinių įstaigų darbuotojų ir valstybės tarnautojų atlyginimai. Biudžetininkai pyksta: jeigu jie ir toliau bus ignoruojami, iš kitų šalių teks kviestis ne tik statybininkus, bet ir tarnautojus.

Kaune į diakonus pirmą kartą įšventinti penki vedę vyrai (44)

Šeštadienį Kauno Šventųjų apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, susirinkus gausiai tikinčiųjų miniai, penki vedę įvairių profesijų vyrai įšventinti diakonais.

Pasaulį sudrebinęs desertas – jau Lietuvoje: už porciją ledų moka 4 eurus ir dar stovi eilėse (452)

Nors mūsų pokalbio metu Laurynas Rimavičius naujai įkurtoje ledų kavinėje dirbo tik antrą dieną, jo veidą jau puošė plati šypsena – Palangoje pristatęs naujovę jis kaipmat susilaukė stulbinančio poilsiautojų dėmesio.