Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas laiške

 (3)
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas laiške Suomijos ambasadoriui Rauno Viemero (Rauno Viemerei) pareiškė tikįs, kad "Lietuvos telekomas" netrukus priims sprendimus dėl fiksuoto mėnesinio mokesčio už naudojimąsi internetu darbo dienomis.
Artūras Paulauskas
Kaip teigiama A. Paulausko laiške Suomijos ambasadoriui, tai ypač aktualu švietimo įstaigoms ir gyventojams.

"Juk internetas - tai neatsiejama šiuolaikinių mokymo programų dalis. O Lietuva, kaip kandidatė į Europos Sąjungos nares, siekia ir sieks, kad švietimo srityje, kaip ir kitose srityse, jos atotrūkis nuo ES šalių sparčiai mažėtų," rašoma Seimo pirmininko laiške.

Kaip pranešė Seimo pirmininko atstovas spaudai, A. Paulauskas t aip pat paragino suomius aktyviau investuoti į telekomunikacijų ir kitų naujos ekonomikos paslaugų plėtrą Lietuvoje. Tai turėtų teigiamos įtakos ne tik dvišaliam, bet ir bendram Baltijos šalių ekonominiam bendradarbiavimui, bei paspartintų eurointegracijos procesą.

Bendrovė "Lietuvos telekomas" neseniai paskelbė nuo kitų metų pradžios trimis centais padidinsianti vietinių pokalbių tarifą.

Visuomenėje kilus nepasitenkinimui dėl "Lietuvos telekomo" sprendimo nuo kitų metų padidinti pokalbių tarifus, Vyriausybė pareiškė, jog tai turės neigiamos įtakos kuriant informacinę visuomenę, plečiant interneto vartotojų ratą.

Pirmadienį bendrovė "Lietuvos telekomas" pasiūlė geresnes sąlygas interneto vartotojams ir nuo ateinančių metų pradžios vartotojams suteiks galimybę naudotis internetu už fiksuotą mėnesinį mokestį ne piko valandomis.

Nuo sausio mėnesio bendrovė žada keisti ir kitų interneto paslaugų sąlygas ir tarifus.

"Lietuvos telekomą" valdo Skandinavijos konsorciumas "Amber teleholdings", kurį sudaro Suomijos telekomas "Sonera" bei Švedijos telekomas "Telia".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: teks vėl traukti šiltesnius drabužius (10)

Kur buvę, kur nebuvę savaitgalį mus vėl pasieks pokyčiai.

Slapti vyrų medžioklės kursai. Praktinė dalis: paslaptingas ritualas, nuo kurio šiurpsta oda (52)

Kursuose, skirtuose atrasti savo moteriškumą ir išmokti vilioti vyrus, buvo ne tik teorinė dalis, apie kurią pasakojau, bet ir praktinė. Buvome išmokytos ne tik kaip pritraukti vyrus, bet ir kaip atsikratyti buvusiųjų likučių.

Palangos savivaldybė sulaukė teismo kirčio (62)

Palangos savivaldybė sulaukė teismo kirčio. Savivaldybė norėjo rekonstruoti Kunigiškėse esančią gatvę ir iškirtus dalį valstybinio miško įrengti ten automobilių stovėjimo aikšteles. Vis dėlto, teismas pasakė, kad tokie savivaldybės planai yra neteisėti.

Atidėtas skrydis papiktino keleivius: kaltina A. Butkevičių (144)

Penktadienio popietę iš Rygos į Vilnių „airBaltic“ reisu skridę keleiviai pasipiktino kelis kartus nukeltu skrydžio laiku. Kadangi tuo pačiu reisu iš komandiruotės skrido laikinai premjero pareigas einantis Algirdas Butkevičius, kai kurie keleiviai pamanė, kad skrydis vėlavo dėl jo kaltės.

Paskirtasis ministras L. Kukuraitis siūlo keisti pabėgėlių priėmimo tvarką (112)

Paskirtasis socialinės apsaugos ir darbo ministras mato būdą, kaip Lietuvos priimtus pabėgėlius išlaikyti mūsų šalyje, todėl siūlo keisti šių asmenų integracijos tvarką. Linas Kukuraitis siūlo sekti Estijos pavyzdžiu.