Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas laiške

 (3)
Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas laiške Suomijos ambasadoriui Rauno Viemero (Rauno Viemerei) pareiškė tikįs, kad "Lietuvos telekomas" netrukus priims sprendimus dėl fiksuoto mėnesinio mokesčio už naudojimąsi internetu darbo dienomis.
Kaip teigiama A. Paulausko laiške Suomijos ambasadoriui, tai ypač aktualu švietimo įstaigoms ir gyventojams.

"Juk internetas - tai neatsiejama šiuolaikinių mokymo programų dalis. O Lietuva, kaip kandidatė į Europos Sąjungos nares, siekia ir sieks, kad švietimo srityje, kaip ir kitose srityse, jos atotrūkis nuo ES šalių sparčiai mažėtų," rašoma Seimo pirmininko laiške.

Kaip pranešė Seimo pirmininko atstovas spaudai, A. Paulauskas t aip pat paragino suomius aktyviau investuoti į telekomunikacijų ir kitų naujos ekonomikos paslaugų plėtrą Lietuvoje. Tai turėtų teigiamos įtakos ne tik dvišaliam, bet ir bendram Baltijos šalių ekonominiam bendradarbiavimui, bei paspartintų eurointegracijos procesą.

Bendrovė "Lietuvos telekomas" neseniai paskelbė nuo kitų metų pradžios trimis centais padidinsianti vietinių pokalbių tarifą.

Visuomenėje kilus nepasitenkinimui dėl "Lietuvos telekomo" sprendimo nuo kitų metų padidinti pokalbių tarifus, Vyriausybė pareiškė, jog tai turės neigiamos įtakos kuriant informacinę visuomenę, plečiant interneto vartotojų ratą.

Pirmadienį bendrovė "Lietuvos telekomas" pasiūlė geresnes sąlygas interneto vartotojams ir nuo ateinančių metų pradžios vartotojams suteiks galimybę naudotis internetu už fiksuotą mėnesinį mokestį ne piko valandomis.

Nuo sausio mėnesio bendrovė žada keisti ir kitų interneto paslaugų sąlygas ir tarifus.

"Lietuvos telekomą" valdo Skandinavijos konsorciumas "Amber teleholdings", kurį sudaro Suomijos telekomas "Sonera" bei Švedijos telekomas "Telia".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: pirmąjį balandžio savaitgalį – ypatinga šiluma prognozė kitai savaitei (1)

Atsisveikindamas kovas šalį palaistys pavasarišku lietumi, o balandis prasidės ypatingai: savaitgalį mėgausimės dar šį pavasarį neregėta beveik 20 laipsnių šiluma.

S. Skvernelis vis sulaukia siūlymų kurti naują frakciją (142)

„Yra tokių pasiūlymų, yra kalbų, bet manau, kad tai kol kas yra ankstyva.<...> Yra nemažai frakcijos narių ir tai jau ne vienetai ir ne dešimtys, kurie nori matyti tą rezultatą, kurį mes žadėjome žmonėms. Man yra džiugu, kad tokių Seimo narių yra, nes ir aš esu orientuotas į rezultatą, o ne procesą,“ – sako premjeras Saulius Skvernelis, paklaustas, ar bendražygiai jam nesiūlo kurti naujos jo paties frakcijos. Vis dėlto, jei pritrūktų politinės valios įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, S. Skvernelis sako neatmetantis galimybės dar šioje kadencijoje matyti ir naują valdančiąją koaliciją. Apie šias ir kitas politines aktualijas pokalbis su Ministru Pirmininku laidoje „Dėmesio centre“.

Anglijoje gyvenanti lietuvė: taip jau yra, jeigu gyveni skurdžiau, esi tylesnis, iš tavęs tyčiojasi (109)

Egidijus Anupraitis per kelias dienas liūdnai pagarsėjo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Paaiškėjo, kad vaikinas mokėsi Liverpoolio universitete, tačiau grįžo atgal į Lietuvą.

L. Linkevičius prašo Vokietijos ministro perduoti Lietuvai Nepriklausomybės aktą (249)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį paprašė Vokietijos diplomatijos vadovo Sigmaro Gabrielio perduoti Lietuvai Berlyno diplomatiniame archyve rastą 1918-ųjų vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės aktą.

SADM skandale aiškėja naujos aplinkybės: darbuotojai pasakoja apie klastingas schemas (103)

DELFI aprašius situaciją, kai apie galimą valstybės lėšų švaistymą Socialinės apsaugos ir darbo ministrui (SADM) pranešusios Vaikų išlaikymo fondo darbuotojos sulaukė sistemos kirčio – buvo pradėta ieškoti, kaip jas nubausti, į viešumą ėmė kilti naujos detalės.