Seimo nariai dažniau vaikščios pėsti

Seimo valdybos sprendimu, 2000 metais visi komitetai, komisijos ir frakcijos bendrai galės nemokamai važiuoti beveik 340 tūkst. kilometrų. Tuo tarpu pernai šis limitas buvo ketvirčiu didesnis - 598,8 tūkst. kilometro.

Jei limitas bus išnaudotas, už parlamento transportą teks mokėti Seimo finansų skyriaus patvirtintomis kainomis.

Automobiliais "Audi 100" ir "Volkswagen Passat" nuvažiuoti vieną kilometrą kainuos 0,34 lito. Šie automobiliai parlamento padaliniams bus išnuomojami tik su vairuotoju, už kurio paslaugas teks mokėti maždaug 24-25 litus per valandą.

Šie įkainiai atitinka išlaidas, tačiau transporto skyriaus vedėjas Jurgis Šiaudkulis pripažino, kad jie prilygsta taksi paslaugų kainoms.

Nuspręsdama sumažinti kilometrų limitą, Seimo valdyba atsižvelgė į tai, kad dauguma parlamento padalinių pernai nuvažiavo mažiau nei numatyta.

"Lietuvos ryto" žiniomis, tik Teisės ir teisėtvarkos, Užsienio reikalų bei Žmogaus teisių komitetų nariai ir darbuotojai 1999 metais važiavo tiek, kiek jiems ir leista - po 24 tūkst. kilometrų.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus itin nemalonūs (8)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse (62)

Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovai (14)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė bei nevyriausybininkai iš Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (4)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.