Seime - konferencija apie prekybą žmonėmis

Penktadienį Vilniuje Dingusių žmonių šeimų paramos centras organizuoja tarptautinę konferenciją apie prekybą žmonėmis ir žmonių dingimą.
Konferencijoje numatyti Seimo narių, Generalinės prokuratūros, Vidaus reikalų ministerijos pareigūnų, dingusių žmonių šeimų paramos centro darbuotojų, socialinės apsaugos specialistų, teisininkų pranešimai.

Konferencijoje ketinama aptarti dingusių žmonių ieškojimo ir prekybos žmonėmis aukų integracijos problemas, įstatymų taikymą, kovojant prieš prekybą žmonėmis, valstybinių institucijų vaidmenį, apsaugant žmogų nuo smurto.

Konferencijos organizatorės, centro tarybos pirmininkės Onos Gustienės teigimu, šiuo metu Lietuvoje yra ieškoma apie tūkstantis dingusiųjų be žinios, o kasmet dingsta apie 700 žmonių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Baltosios pirštinės“ׅ: per pastarąsias 2 dienas – apie 40 pranešimų apie rinkimų pažeidimus (7)

Vos apie 20 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus buvo gauta antrąją išankstinio balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture dieną. Lygiai tiek pat skundų buvo gauta ir trečiąją, kai balsavimas buvo vykdomas tik specialiuosiuose paštuose ir namuose, praneša „Baltosios pirštinės“

Buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą teisiamas už neapykantos prieš Lietuvą kurstymą (22)

Lenkijoje prieš teismą stojo buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą Alekxanderis Kossas, kuris kaltinamas, kad savo rinkimų programoje kurstė neapykantą prieš Lietuvą.

STT kurs Lietuvos korupcijos žemėlapį (32)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas skyrė finansavimą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) parengtam projektui, pagal kurį bus kuriamas Lietuvos korupcijos žemėlapis ir vykdoma antikorupcinė kampanija.

Mirė profesorius A. Čižas (9)

Penktadienį, spalio 21 dieną, eidamas 88-uosius metus, Vilniuje mirė Algirdas Eduardas Čižas - habilituotas mokslų daktaras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius emeritas ir vienas jo aktyvių kūrėjų.

Viešai darbo paprašęs 52-ejų vyras: aš negaliu patikėti (228)

Dar ketvirtadienį ašaras dėl sunkios gyvenimo lemties – darbo metu prarastų kairės rankos pirštų, sugadintos sveikatos ir skurdo – ašaras liejęs 52-ejų Artūras dabar netveria džiaugsmu. Jo prašymas buvo išgirstas.