Seimas skėlė antausį P. Gražuliui

 (235)
Seimas ketvirtadienį ėmėsi Administracinių teisės pažeidimo kodekso (ATPK) pataisų, kuriomis „tvarkiečių“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis siekia bausti už „šeimos vertybių niekinimą“.
Seimas skėlė antausį P. Gražuliui
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

ATPK pakeitimuose siūloma nustatyti, kad už šeimos vertybių niekinimą gresia bauda nuo 1000 iki 3000 Lt, už pakartotinį nusižengimą – nuo 3000 iki 6000 Lt.

Tiesa, seniūnų sueiga ryte nepriėmė sprendimo dėl šio klausimo svarstymo. Seniūnų balsams pasiskirsčius po lygiai, sprendimas dėl klausimo palikimo arba išbraukimo iš Seimo darbotvarkės teko visam Seimui.

Už P. Gražulio iniciatyvos palikimą darbotvarkėje balsavo 39 Seimo nariai, prieš – 34, susilaikė 20. Taigi „tvarkiečio“ kova su seksualinėmis mažumomis atidedama.

P. Gražulis, kaip ir buvo galima tikėtis, į Seimo sprendimą reagavo audringai. Jis pirmiausiai pliekė konservatorius, esą šie nusispjovė į šeimą ir šeimos vertybes. „Jie keičia savo politinę orientaciją ir kartu – seksualinę orientaciją, kartu su savo profesoriumi, lyderiu Landsbergiu“, - liejosi P. Gražulis.

Konservatorė Vida Marija Čigriejienė „tvarkiečiui“ neliko skolinga – ji atskirto smogdama į skaudžią vietą ir primindama, kad P. Gražulis neseniai išsiskyrė su žmona.

„Gerbiamas Petrai. Kam, kam kalbėti apie šeimą – tiktai ne tau. Tikrai. Nepyk – draugiškai sakau. Ir daugiau kad aš neišgirsčiau iš tavo lūpų apie tvirtą šeimą: jos nėra pas tave“, - skėlė V. M. Čigriejienė.

www.DELFI.lt
Registruoti (2) Anonimiški (233)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Visi plūsta į pajūrį (1)

Ilgąjį ir sinoptikų prognozuojamą karštą savaitgalį pajūryje laukiama apie milijono poilsiautojų. Šį savaitgalį užimtos ir beveik visos kaimo turizmo sodybos.

Šilutės r. gauti penki pranešimai apie rinkimų pažeidimus

Šilutės rajone vykstant antrajam rinkimų į mero postą turui gauti penki pranešimai apie galimus pažeidimus, pranešė Policijos departamentas.

Prezidentė vetavo Visuomenės informavimo įstatymo pataisas (2)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, atveriančias kelią politinėms partijoms valdyti žiniasklaidą ir manipuliuoti visuomenės nuomone.

Po tragedijos festivalyje kelia nepatogų klausimą (34)

Po to, kai elektroninės muzikos festivalyje „Sūpynės“ mirė narkotikais apsinuodijusi mergina, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė, kad departamentas vykdo prevenciją festivaliuose ir naktiniuose klubuose, o naktinių klubų tinklo „Mojo Lounge" vadovė Diana Urbonaitė nurodė, kad viso labo vieną kartą iš departamento gavusi prašymą atsakyti į klausimus anketoje.

Atkeliauja alinantys karščiai: temperatūra šoks iki 34 (38)

Europą alinanti karščio banga penktadienį turėtų pasiekti ir Lietuvą. Sinoptikams prognozuojant, kad temperatūra šalyje perkops 30 laipsnių, sveikatos specialistai įspėja gyventojus dėl pavojaus sveikatai.