Seimas skėlė antausį P. Gražuliui

 (235)
Seimas skėlė antausį P. Gražuliui
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Seimas ketvirtadienį ėmėsi Administracinių teisės pažeidimo kodekso (ATPK) pataisų, kuriomis „tvarkiečių“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis siekia bausti už „šeimos vertybių niekinimą“.

ATPK pakeitimuose siūloma nustatyti, kad už šeimos vertybių niekinimą gresia bauda nuo 1000 iki 3000 Lt, už pakartotinį nusižengimą – nuo 3000 iki 6000 Lt.

Tiesa, seniūnų sueiga ryte nepriėmė sprendimo dėl šio klausimo svarstymo. Seniūnų balsams pasiskirsčius po lygiai, sprendimas dėl klausimo palikimo arba išbraukimo iš Seimo darbotvarkės teko visam Seimui.

Už P. Gražulio iniciatyvos palikimą darbotvarkėje balsavo 39 Seimo nariai, prieš – 34, susilaikė 20. Taigi „tvarkiečio“ kova su seksualinėmis mažumomis atidedama.

P. Gražulis, kaip ir buvo galima tikėtis, į Seimo sprendimą reagavo audringai. Jis pirmiausiai pliekė konservatorius, esą šie nusispjovė į šeimą ir šeimos vertybes. „Jie keičia savo politinę orientaciją ir kartu – seksualinę orientaciją, kartu su savo profesoriumi, lyderiu Landsbergiu“, - liejosi P. Gražulis.

Konservatorė Vida Marija Čigriejienė „tvarkiečiui“ neliko skolinga – ji atskirto smogdama į skaudžią vietą ir primindama, kad P. Gražulis neseniai išsiskyrė su žmona.

„Gerbiamas Petrai. Kam, kam kalbėti apie šeimą – tiktai ne tau. Tikrai. Nepyk – draugiškai sakau. Ir daugiau kad aš neišgirsčiau iš tavo lūpų apie tvirtą šeimą: jos nėra pas tave“, - skėlė V. M. Čigriejienė.

www.DELFI.lt
 
235
Registruoti (2) Anonimiški (233)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Eimuntas Nekrošius - anksčiau rusų kultūra man buvo labai artima

2015 kovo mėn. 7 d. 05:18
Lietuvių dramos teatras, debiutavęs pirmu viešu mėgėjų spektakliu 1899 m., XX a. baigė Eimunto Nekrošiaus teatro įsitvirtinimu Europos ir pasaulio teatrinėje kultūroje. Pirmieji E.Nekrošiaus spektakliai, sulaukę tarptautinio pripažinimo, gimė Jaunimo teatro, kuriame režisierius debiutavo 1977 m., terpėje. Originali E.Nekrošiaus teatrinė kalba sovietmečiu buvo suvokiama kaip laisvo žmogaus manifestacija, būtent dėl to jo spektakliai buvo XX a. devintąjį dešimtmetį Lietuvoje kilusio teatro bumo epicentre.

Lietuvos ambasadorė JT: tarptautinė bendruomenė turi veiksmais įrodyti paramą Ukrainai (140)

2015 kovo mėn. 6 d. 22:55
Ukrainos žmonėms pakanka tarptautinės bendruomenės kalbų, laikas savo poziciją įrodyti darbais. Kadangi Rusija sukėlė ir remia šį karą, jo pabaiga yra Rusijos rankose, Lietuvos prašymu penktadienį sušauktame Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos posėdyje sakė Lietuvos nuolatinė atstovė JT ambasadorė Raimonda Murmokaitė.

Metų klaipėdietė – vėžį nugalėjusi ir viltį kitiems dalijanti A. Kerpytė (12)

2015 kovo mėn. 6 d. 22:27
Metų klaipėdietės titulavimo iškilmės
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
„Dievas yra humoristas ir labai moka juokauti. Tai, kad patekau tarp septynių pretendenčių į Metų klaipėdietės titulą, jau buvo klaida. Kai atėjau čia, tikrai nesitikėjau, kad laimėsiu, net nežinau, ką sakyti“, – vos paskelbta Metų klaipėdiete susijaudinusi kalbėjo Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro viena įkūrėjų ir jo vadovė Aldona Kerpytė.

Žmonos išdavystė su 10 vyrų – smulkmė, palyginti su tuo, ką dar sužinojo (485)

2015 kovo mėn. 6 d. 21:00
Po to, ką prieš tris mėnesius sužinojo, 29 metų kaunietis Artūras vis dar negali atsigauti, o reikia spręsti, ką daryti toliau.

Skyrė pinigų Kauno bažnyčioms ir visuomeninės paskirties objektams (27)

2015 kovo mėn. 6 d. 20:15
Kauno katedra
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kauno miesto taryba skyrė dalinį finansavimą vienuolikai projektų, susijusių su bažnyčių ir visuomeninės paskirties objektų tvarkymu.