Seimas skėlė antausį P. Gražuliui

 (235)
Seimas ketvirtadienį ėmėsi Administracinių teisės pažeidimo kodekso (ATPK) pataisų, kuriomis „tvarkiečių“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis siekia bausti už „šeimos vertybių niekinimą“.
Seimas skėlė antausį P. Gražuliui
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

ATPK pakeitimuose siūloma nustatyti, kad už šeimos vertybių niekinimą gresia bauda nuo 1000 iki 3000 Lt, už pakartotinį nusižengimą – nuo 3000 iki 6000 Lt.

Tiesa, seniūnų sueiga ryte nepriėmė sprendimo dėl šio klausimo svarstymo. Seniūnų balsams pasiskirsčius po lygiai, sprendimas dėl klausimo palikimo arba išbraukimo iš Seimo darbotvarkės teko visam Seimui.

Už P. Gražulio iniciatyvos palikimą darbotvarkėje balsavo 39 Seimo nariai, prieš – 34, susilaikė 20. Taigi „tvarkiečio“ kova su seksualinėmis mažumomis atidedama.

P. Gražulis, kaip ir buvo galima tikėtis, į Seimo sprendimą reagavo audringai. Jis pirmiausiai pliekė konservatorius, esą šie nusispjovė į šeimą ir šeimos vertybes. „Jie keičia savo politinę orientaciją ir kartu – seksualinę orientaciją, kartu su savo profesoriumi, lyderiu Landsbergiu“, - liejosi P. Gražulis.

Konservatorė Vida Marija Čigriejienė „tvarkiečiui“ neliko skolinga – ji atskirto smogdama į skaudžią vietą ir primindama, kad P. Gražulis neseniai išsiskyrė su žmona.

„Gerbiamas Petrai. Kam, kam kalbėti apie šeimą – tiktai ne tau. Tikrai. Nepyk – draugiškai sakau. Ir daugiau kad aš neišgirsčiau iš tavo lūpų apie tvirtą šeimą: jos nėra pas tave“, - skėlė V. M. Čigriejienė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Suvirpino širdis: paauglių užpulto benamio gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis (75)

DELFI skaitytojai neliko abejingi benamio, kuris patyrė žiaurią paauglių egzekuciją, istorijai. Panašu, kad vyro gyvenimas greitai apsivers aukštyn kojomis.

Teismas įpareigojo santuokos liudijime lietuvės pavardę rašyti su raide „w“ (82)

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį įpareigojo sostinės Civilinės metrikacijos skyrių už belgo ištekėjusios lietuvės pavardę santuokos liudijime rašyti su nelietuviška raide „w“.

Prasitarė, į ką mainytų Žaliojo tilto skulptūras (57)

Ketvirtadienį Vilniaus miesto savivaldybėje kalbėdamas apie darbus, kuriuos pavyko nuveikti per 100 vadovavimo darbų, sostinės meras Remigijus Šimašius prabilo ir apie Žaliojo tilto skulptūras.

V. Matijošaitis R. Šimašiaus pėdomis neseks (34)

Nemaža dalis Lietuvos politikų aktyviai bendrauja su rinkėjais socialiniuose tinkluose. Šiuo atžvilgiu išsiskiria Kauno miesto vadovas Visvaldas Matijošaitis.

Piktžaizdė, žudanti didžiausią Lietuvos kurortą (320)

Latvijos pajūryje atostogavęs Vismantas Žuklevičius siūlo Palangos valdžiai mokytis iš Liepojos: čia nemokami tualetai įrengti pačiame paplūdimyje. Palanga atkerta, kad tualetų pakanka, o nueiti keliasdešimt metrų per kopas iki išvietės nėra neįveikiamas atstumas.