Sakalas pasilieka

 (1)
A.Sakalas vakar LŽ patvirtino, kad toliau eis frakcijos seniūno pareigas.

Pasak A.Sakalo, partijos prezidiumas jam leido nedalyvauti LDDP ir LSDP koalicijos darbe. "Mano pagrindinis argumentas, kodėl norėjau pasitraukti iš seniūno pareigų, atkrito", - sakė LŽ Socialdemokratų frakcijos seniūnas.

Priminsime, kad protestuodamas prieš dviejų partijų - LDDP ir LSDP - koaliciją A.Sakalas prieš savaitę socdemų pirmininkui Vyteniui Andriukaičiui įteikė atsistatydinimo iš seniūno pareigų pareiškimą.

Kalbėdamas su LŽ A.Sakalas teigė, kad niekada nepritarė dvipartinei koalicijai su LDDP. Pasak seniūno, tokiu atveju jam, kaip partijos pareigūnui, nieko kito neliko kaip atsistatydinti. "Pagal statutą, jei nesu partijos pareigūnas, galiu nevykdyti partijos nutarimų", - sakė LŽ A.Sakalas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (1)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (121)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (33)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (118)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.

Ką turite žinoti apie B. Ropę (604)

Menkai kam težinomame Degutėlių kaime gimęs, 9 vaikų šeimoje augęs, vos po 8 klasių vidurinę palikęs ir į technikumą mokytis išėjęs jaunuolis, matyt, tikrai nesvarstė, kad vieną dieną galėtų užimti vieną garbingiausių – Lietuvos premjero postą.