R.Vanagaitė traukiasi iš aktyviosios politikos

 (1)
Viena artimiausių Lietuvos liberalų sąjungos (LLS) pirmininko Rolando Pakso bendražygių teatrologė Rūta Vanagaitė nusprendė trauktis iš aktyviosios politikos. Praėjusią savaitę R. Vanagaitė paliko R. Pakso fondo direktorės postą ir pareiškė šių metų spalį tikrai nežadanti kandidatuoti į Seimo narius, nes politikės karjera jos nedomina ir netraukia.
"Kultūros sferoje man dirbti smagiau, turėsiu daug kultūrinių projektų. Metus pabuvau politikoje ir laikas namo", dienraščiui aiškino teatralė, LIFE festivalių rengėja.

R. Vanagaitė R. Pakso artimiausioje aplinkoje atsirado šiam jau būnant premjeru. Jai buvo patikėtos premjero patarėjos viešųjų ryšių klausimais postas.

R. Paksui atsistatydinus iš premjerų, R. Vanagaitė kartu su juo tapo LLS nare bei savo buvusio vadovo fondo direktore.

LLS atstovas spaudai Jonas Čekuolis dienraščiui teigė, kad R. Vanagaitė tebėra LLS Kultūros komiteto pirmininkė, o atsisakymas kandidatuoti į Seimą nėra toks svarbus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: Mes paprastai tokias partijas... Žinote, kaip vadiname (152)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis linki išminties ir suvokti ant jų pečių krentančią atsakomybę.

A.Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų (3)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai. Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

Konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (34)

Konservatoriai per šiuos Seimo rinkimus išlaikė pozicijas Vilniuje, užsitikrinę pergalę septyniose iš vienuolikos apygardų, tačiau triuškinamai pralaimėjo savo citadelėje Kaune, nugalėti „valstiečių“.

Rinkimus į Seimą didele persvara laimėjo „valstiečiai" (22)

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (182)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.