Rusijos vadovo flirtas su NATO - siekis atnaujinti santykius

 (1)
Tačiau, kaip pažymi užsienio reikalų viceministras Vygaudas Ušackas, "NATO yra bendras demokratijos, asmens laisvių ir įstatymų viršenybės vertybes išpažįstančių šalių politinė ir karinė sąjunga".

"Klausimas yra tai, ar Rusiją ir NATO sieja šios vertybės?", BNS korespondentui sakė V. Ušackas.

Kaip žinoma, prezidento pareigas einantis ir į šį postą rinkimuose kandidatuojantis V. Putinas anksčiau yra pareiškęs, kad Rusija skiriasi nuo Vakarų, ir Vakarams su tuo dera susitaikyti.

Po V. Putino interviu Didžiosios Britanijos televizijai BBC, kuriame jis nepaneigė Rusijos įstojimo į Aljansą galimybės, NATO generalinis sekretorius George Robertson (Džordžas Robertsonas) pareiškė, kad klausimo dėl Rusijos narystės Aljanso darbotvarkėje nėra.

Be to, Rusijos užsienio reikalų ministras Igoris Ivanovas pareiškė, kad laikinojo prezidento V. Putino svarstymai apie NATO buvo "hipotetiniai".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (98)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (483)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (14)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (169)

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.

Diskusijos „Realybės įvertinimas: 25 metai po Sovietų Sąjungos griūties“ vaizdo įrašas (11)

VšĮ Geopolitinių studijų centras kartu su Lietuvos Sąjūdžiu 2016 rugsėjo mėn. 26 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Gedimino pr. 51, Vilniuje organizavo viešą diskusiją "Realybės įvertinimas: dvidešimt penkeri metai po Sovietų Sąjungos griūties".