R.Ozolas konstatuoja "Vagnoriaus Trečiojo" gimimą

 (1)
Praėjusią savaitę gimė "Vagnorius Trečiasis", kuris ateityje grįš į realią politinę veiklą, teigia centristų lyderis Romualdas Ozolas.
Spaudos konferencijoje antradienį R. Ozolas komentavo, kad praėjusią savaitę ekspremjeras Gediminas Vagnorius sustabdė narystę konservatorių partijoje.

"Vagnorius Trečiasis gimė", sakė R. Ozolas.

Per 10 nepriklausomos Lietuvos valstybės gyvavimo metų G. Vagnorius dukart - 1991-1992 ir 1996-1999 metais - buvo ministru pirmininku. Jo veikla per abu premjeravimo laikotarpius vertinama labai prieštaringai, pirmąjį etapą opozicijai vadinant "Vagnoriumi Pirmuoju", o antrąjį - "Vagnoriumi Antruoju".

Anot centristų lyderio, G. Vagnorius "išsaugojo savo galimybes ir jis eis (į politiką) po to, kai konservatoriai vėl patirs fiasko".

"Jis eis vėl į apyvartą, pasiimdamas konservatorių partiją, nes jis iš tiesų apgynė savo poziciją. Ar tai gerai, nežinau", samprotavo R. Ozolas.

Pirmadienio vakarą konservatorių partijos prezidiumas paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, jog G. Vagnoriui sustabdžius narystę, partijos vidaus padėtis tapo skaidresnė.

1999 metų pavasarį atsistatydinęs iš premjero pareigų, o vasarą - iš konservatorių partijos vadovybės, G. Vagnorius ir jo keliolikos idėjinių šalininkų grupė Seime kritikavo Rolando Pakso ir Andriaus Kubiliaus vyriausybių politiką, kaip neatitinkančią konservatorių rinkimų įsipareigojimų, o galiausiai - ir partijos vadovybę, kaip suburtą pagal pataikavimą partijos vadovui Vytautui Landsbergiui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus itin nemalonūs (7)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse (55)

Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovai (14)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė bei nevyriausybininkai iš Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (4)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.