R.Ozolas gavo pasitikėjimo mandatą

 (1)
Centro sąjungos lyderis Romualdas Ozolas gavo pasitikėjimo mandatą vadovauti partijai bent jau iki Seimo rinkimų, nors pats jis pripažįsta padaręs klaidų, dėl kurių Centro sąjungai (CS) savivaldybių rinkimai nebuvo itin sėkmingi.
Spaudos konferencijoje antradienį R. Ozolas komentavo savaitgalį Panevėžyje vykusį CS tarybos posėdį, kuriame jis teigė iškėlęs jo asmeninės atsakomybės už nesėkmę rinkimuose problemą.

"Taip, aš jaučiu atsakomybę už tai, kas vyksta partijoje. Jeigu rinkimuose gauti planuota daugiau, pirmiausia atsakingas pirmininkas, kuris turėjo kontroliuoti darbą", sakė R. Ozolas.

Jo teigimu, jis padarė klaidą, asmeniškai nekontroliavęs, kad centristų "puiki trijų pakopų rinkimų kampanija būtų įvykdyta iki galo".

Pasak R. Ozolo, jis suprantąs, kad keisti partijos lyderį nėra tinkamas laikas, tai užtruks labai ilgai, partijoje "išryškės natūrali pretenzinė dėl pirmininkavimo, vicepirmininkavimo kova".

"Bet gal taryba mano kitaip? Tačiau taryba atsakė, kad ne, dabar šio klausimo svarstyti nereikia. Atsiimsite po Seimo rinkimų", sakė R. Ozolas. Jis pabrėžė, kad demokratiškumo reikalavimai partijoje buvo išlaikyti.

Po savivaldybių rinkimų centristai gavo 8 merų ir 9 vicemerų postus Lietuvos miestuose ir rajonuose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Šimašius: valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ nepageidaujame (65)

14 mandatų laimėjusio ir sėkmingiausiai partijos istorijoję pasirodžiusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako sunkiai įsivaizduojantis koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

R. Karbauskis: jei konservatoriai mūsų nepriims, derėsimės su kitais (34)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį sudarys derybines grupes ir pasiūlys konservatoriams bei socialdemokratams derėtis dėl galimos koalicijos, teigia LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Naujajame Seime dirbs daugiau kaip pusė naujų narių (11)

Naujai išrinktame Seime dirbs daugiau kaip pusė naujų parlamentarų – 83 iš 141.

A. Butkevičius: prisiimu atsakomybę papildyta (79)

Socialdemokratų partijos pirmininkas, ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad prisiima asmeninę atsakomybę už prastus Seimo rinkimų rezultatus ir ankstina partijos suvažiavimo laiką iš gegužės į kovą.

D. Grybauskaitės darbotvarkėje – dvi partijos (76)

Šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė jau iki pietų ketina susitikti su dviejų geriausiai rinkimuose pasirodžiusių partijų atstovais.