R.Ozolas balionu kils į "Baltijos kelią" ore

 (6)
Centro sąjungos pirmininkas Romualdas Ozolas šią savaitę ketina dalyvauti neturinčiame precedento skrydyje oro balionais iš Latvijos į Lietuvą.
Penktadienį Latvijos Tervetės miestelyje įvyks Baltijos vienybę simbolizuojantis oreivių skrydis. Jame dalyvaus Atgimimo laikų Baltijos valstybių lyderiai Edgaras Savisaaras, Arnoldas Ruutelis, Dainis Ivanas ir Romualdas Ozolas.

1988-1990 metais R. Ozolas buvo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, 1990 metais išrinktas į Atkuriamąjį Seimą, 1990-1991 metais buvo Kazimieros Prunskienės ministrų kabineto vienas vicepremjerų.

Šią savaitę Rygoje buvęs Latvijos Liaudies fronto pirmininkas D. Ivanas sakė, kad "Baltijos kelias" ore - tai naujas būdas patvirtinti Baltijos vienybę. Jis pabrėžė, kad tokių skrydžių oreivystės istorija dar nežino.

R. Ozolas BNS korespondentui sakė skrydžio balionais nebijąs, nes yra pakankamai patyręs oreivis. Anot jo, Centro frakcijos vasaros šeimyninėse stovyklose dažnai sklandoma oro balionais, o kartą jam net tekę skristi su savo vaikaičiu.

Perskristi Lietuvos sieną bus įmanoma, jeigu pūs šiaurys.

"Baltijos kelias ore" įvyks per 9-ąjį tarptautinį oreivių festivalį. Manoma, kad skrydyje į Lietuvą dalyvaus 10-20 balionų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus niūrūs (1)

Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (663)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (108)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (42)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (847)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.