Rolandas Paksas baigė vizitą Vašingtone

 (1)
Vašingtone R. Paksas susitikimo su JAV Kongreso, Valstybės departamento ir Gynybos departamento pareigūnais, dalyvavo JAV ir Baltijos šalių partnerystės chartijos antrosioms metinėms skirtoje konferencijoje.

Susitikimuose su JAV kompanijų atstovais buvo aptartos Lietuvos ir JAV ekonominio bendradarbiavimo perspektyvos, pranešė Lietuvos ambasada Vašingtone.

R. Paksas sveikino JAV investicijas Lietuvoje ir pažymėjo jų svarbą spartesnei ūkio plėtrai. Prezidento atstovas pažymėjo, kad Lietuva ypatingą dėmesį skiria ir skirs strateginių užsienio politikos tikslų įgyvendinimui - narystei NATO ir Europos Sąjungoje bei gerų kaimyninių santykių plėtrai.

Prezidento patarėjas R. Paksas energetikos klausimams, viešėdamas Vašingtone, radijo laidoje pareiškė, jog ketina trauktis iš prezidento Valdo Adamkaus komandos.

Iš prezidento patarėjo ypatingiesiems pavedimams posto jis ketina pasitraukti vasario 19-ąją. Pasak R. Pakso, kaip Liberalų sąjungos pirmininkas jis negalės ir dirbti drauge su prezidentu, ir dalyvauti savivaldybių rinkimų kampanijoje.

Vilniaus liberalų sąraše pirmuoju numeriu įrašytas politikas teigė vėl sieksiąs sostinės mero posto.

R. Paksas, Lietuvos prezidento administracijoje besirūpinantis svarbiausiais energetikos projektais, į JAV išvyko prieš dešimt dienų ir į Lietuvą turėtų grįžti sekmadienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Nota Bene“: buvo remtasi „užsienio partnerių kainodara“ (112)

Itin brangiai virtuvės įrankius Lietuvos kariuomenei pardavusi bendrovė „Nota Bene“ pripažįsta suklydusi, kad neinformavo kariuomenės, jog „auksinius šaukštus“ perpardavė iš Lietuvos tiekėjo, o ne Vokietijos įmonės „Karcher-Futuretech“.

Aplinkos ministerijos detektyvas: prasikaltęs institucijos vadovas, kurio atleisti negali niekas (29)

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas antradienį lankėsi Seime, Liberalų sąjūdžio frakcijoje. Ministras aiškinosi dėl labai brangių pamokų, kurias Aplinkos ministerija pirko vaikams.

A. Pitrėnienės atsakas dėl „ačių“: pretenzijų neturiu (117)

Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės rinkiminės kampanijos lankstinukus papuošusi klaida užsuko pašaipų virtinę feisbuke. Tuo metu pati ministrė aiškina, kad klaidų pasitaiko visiems ir sakė pretenzijų dėl leidinyje atsiradusio žodžio „ačių“ neturinti.

Prezidentūra siūlo atsisakyti neskaidrių vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose (21)

Prezidentūra siūlo atsisakyti galimybės bendrovėms pirkti paslaugas iš joms pavaldžių įstaigų be viešojo pirkimo konkursų.

M. Lingė: iki rinkimų sumažinti Seimo narių skaičiaus neįmanoma (30)

Seimo kadencijai einant į pabaigą užregistruota „darbiečių“ iniciatyva mažinti parlamentarų yra rinkiminė ir neįgyvendinama, konstatavo Prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.