Rokiškio mokytojams baigti mokėti kovo atlyginimai

Trečiadienį streikuojantiems Rokiškio rajono mokytojams baigti mokėti kovo atlyginimai ir pradėti mokėti balandžio avansai, tačiau pedagogų streikas plečiasi.
Devynios Rokiškio rajono mokyklos neterminuota streiką pradėjo gegužės 23 dieną, o dabar jau streikuoja 14 mokyklų. Be to, ketvirtadienį į streiką įsitraukė 4 Rokiškio ir Obelių vaikų darželiai.

Rokiškio rajone pamokos nevyksta maždaug keturiems tūkstančiams vaikų.

Pasak Rokiškio rajono finansų tarnybos vadovės Redos Dudienės, dabar 27-nioms švietimo įstaigoms jau išmokėta apie 200 tūkst. litų balandžio mėnesio avansų.

"Šiuos avansus mes galėjome išmokėti dėka mūsų vienos įmonės, kuri avansu sumokėjo mokesčius į rajono biudžetą, tačiau bijome, kad tai gali atsiliepti kitais mėnesiais", BNS sakė R. Dudienė.

Kaip žinoma, Rokiškio rajono savivaldybei trūkstamų pinigų gauti padėjo akcinės bendrovės (AB) "Rokiškio sūris" generalinis direktorius Antanas Trumpa, avansu pervesdamas milijoną litų fizinių asmenų pajamų mokesčio.

Per mėnesį "Rokiškio sūris" į rajono biudžetą sumoka po pusę milijono litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis Vyriausybėje susitiko su A. Butkevičiumi (48)

Seimo rinkimus laimėjusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis trečiadienio popietę Vyriausybėje susitiko su premjeru, socialdemokratų vadovu Algirdu Butkevičiumi.

NATO patvirtina apie du rusų karo laivus, įplaukusius į Baltijos jūrą (185)

Į Baltijos jūrą neseniai įplaukė du Rusijos kariniai laivai, trečiadienį patvirtino NATO.

V. Landsbergis: nežinau, ar partijos lyderis nebus verčiamas daryti kitaip, negu jis galvoja (671)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose galimai koalicijai su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga priešinasi šios partijos patriarchas Vytautas Landsbergis, neoficialiai teigia partijos politikai.

P. Urbšys: dalis konservatorių siekia į intrigas įtraukti D. Grybauskaitę (112)

Dalis konservatorių, nenorintys dalyvauti koalicijoje su „valstiečiais“, su pažymų iš Valstybės saugumo departamento (VSD) reikalavimu bando į politines intrigas įtraukti specialiąsias tarnybas bei šalies vadovę, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) derybininkas Povilas Urbšys.

A. Kubilius apie „valstiečius“: žinote tokią pasaką apie Buridano asilą? (859)

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) bent artimiausiu metu neketina priimti jokių sprendimų dėl tolesnių konsultacijų su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) formuojant galimą valdančiąją koaliciją.