R.Karbauskis ragina nebausti žemdirbių

 (10)
"Manome, kad bandymas susidoroti su Suvalkijos žemdirbiais yra smerktinas ir gali išprovokuoti visos Lietuvos žemdirbių solidarumo akcijas", sakoma trečiadienį išplatintame Valstiečių partijos lyderio, Seimo nario R. Karbauskio kreipimesi į premjerą.

Jame Vyriausybės vadovas prašomas atsisakyti ketinimų bausti "savo teises gynusius žemdirbius" ir kuo griežčiau nubausti pareigūnus, kurie "savo neatsakingais veiksmais išprovokavo žemdirbius imtis drastiškų priemonių".

Vyriausybė praėjusią savaitę pareiškė, kad Marijampolės apskrities cukrinių runkelių augintojai, kovo 13-30 dienomis blokavę automagistralę "Via Baltica" bei kitus kelius, turės atlyginti padarytus nuostolius.

Praėjusį ketvirtadienį, kai protestas buvo pasiekęs kulminaciją, žemdirbiai savo technika buvo užblokavę kelis svarbius kelius Marijampolės apskrityje, buvo nutrūkęs eismas per Kalvarijos pasienio postą.

Šios savaitės pradžioje LDDP lyderis Česlovas Juršėnas taip pat ragino premjerą "nustoti spaudus" protestavusius Suvalkijos žemdirbius.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (81)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičiaus pasidalino prognozėmis (84)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (113)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.

Rusijoje nepageidaujamas britų žurnalistas: nepalaikau Lietuvos sprendimų riboti Kremliaus žiniasklaidą (191)

Rusijoje ketverius metus dirbęs ir į ją nebeįleistas britų leidinio „The Guardian“ žurnalistas Luke'as Hardingas sako nepalaikantis Lietuvos sprendimų Kremliaus politinei linijai atstovaujančius žurnalistus paskelbti nepageidaujamais, taip pat blokuoti kai kuriuos Maskvos kontroliuojamus televizijos kanalus.

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (750)

Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.