Rajono meras išstojo iš Naujosios sąjungos

Pirmadienį Šilutės rajono meras Algirdas Balčytis išstojo iš Naujosios sąjungos (NS, socialliberalų) partijos.
Gegužės 25 dieną NS pirmininkas Artūras Paulauskas oficialiai sustabdė A. Balčyčio įgaliojimus partijoje.

A. Balčyčio reputacija pašlijo, kai neseniai viešumon iškilo faktas, kad jis savo įmonėms skyrė neproporcingai dideles kompensacijas už gruodį uragano "Anatolijus" padarytus nuostolius.

Tuomet A. Paulauskas pareikalavo, jog A. Balčytis, tuometinis šios partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, atsistatydintų iš mero posto.

NS pirmininko pavaduotojas Gediminas Dalinkevičius BNS teigė, jog A. Balčyčiui pasitraukus iš partijos, socialliberalai negalės užtikrinti, kad jis atsistatydintų iš mero pareigų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (128)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (35)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (33)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (62)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (898)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.