R. Smetona drebina Seimą

"Savo tolesnį veikimą politikoje sieju tik su galimybe ryžtingai ir kietai sustabdyti valstybės naikinimą ir pradėti esminius pokyčius", spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė Seimo Jungtinės frakcijos seniūnas R. Smetona.

Nacionaldemokratų partijos (LNDP) lyderis negailėjo kritikos dabartinei valdančiajai daugumai dėl sprendimų, kurie, jo teigimu, įvarė Lietuvos ūkį į merdėjimą, priėmus įstatymus, "įteisinančius beteisės kolonijos statusą".

Seimo narys pareiškė viltį, kad po savivaldybių rinkimų kampanijos "atsiras galimybės pradėti konkrečius pasikalbėjimus ir pasitarimus tarp žmonių, kurie galvotų panašiai ir siektų panašių tikslų".

R. Smetona teigė, jog "daug kam skauda dėl to, kas vyksta", tačiau konkrečių asmenų ar politinių jėgų neįvardijo.

"Jeigu taip neatsitiktų, tai trintis tarp kitų, kurie priima priešingus sprendimus, neatsižvelgdami į kitų nuomonę, tik todėl, kad prieš 4 metus jiems atiteko daugiau vietų, daugiau mygtukų Seime, nematau prasmės", sakė R. Smetona.

Spaudos konferencijoje jis pakartojo savo neigiamą požiūrį į tai, kokiomis sąlygomis buvo JAV bendrovei "Williams International" parduotas trečdalis "Mažeikių naftos" akcijų ir teisė ją valdyti. R. Smetona kaltino valdančiąją konservatorių daugumą ir premjero Andriaus Kubiliaus Vyriausybę nežinant, kas Lietuvai svarbiau - "ar šerti ir taip jau išpampusį "Williamsą", ar palaikyti merdintį šalies ūkį?"

Anot R. Smetonos, Vyriausybė, pasirašydama sutartį su Tarptautiniu valiutos fondu, "susirišo sau rankas, surišo rankas Seimui".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (120)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (13)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (897)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (431)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.