R. Paksas - tinka į Vilniaus merus, sako konservatoriai

 (10)
Spaudos konferencijoje pirmadienį jis džiaugėsi šia sekmadienį sudaryta koalicija ir tuo, kad "daugiataučiame Vilniuje koalicijoje dalyvaus ir Lenkų rinkimų akcija".

Jis išreiškė viltį, kad LLRA imsis konkrečių Vilniaus problemų sprendimų ir "ne tiek laiko liks vietos kaimyninėse valstybėse matomam politikavimui".

A. Vidžiūnas mano, kad Rolandas Paksas yra "geras ir ko gero vienintelis kandidatas į Vilniaus merus vien todėl, kad liberalais labiausiai pasitiki vilniečiai".

Jis stebėjosi, kad dar nesusikūrus valdančiajai koalicijai, jau buvo opozicinė, kurią sudarė Naujoji sąjunga, LDDP, socialdemokratai ir Cento sąjunga.

A. Vidžiūnui ši koalicija primena "Kauno politinio gyvenimo dvasią".

Konservatorių frakcijos seniūnas mano, kad centristai prie kairiųjų jėgų prisišliejo vien dėl "politinio teatro ir tam tikrų lošimo taisyklių"".

"Jeigu Centro sąjunga, glausdamasi prie Artūro Paulausko partijos, tikisi gauti daugiau balsų per Seimo rinkimus, duok Dieve jai sveikatos. Bet jeigu šis pažadas persikels į koaliciją po Seimo rinkimų, to aš labai bijočiau", kalbėjo A. Vidžiūnas.

LDDP lyderis Česlovas Juršėnas kitoje spaudos konferencijoje liberalų, konservatorių ir LLRA koaliciją pavadino "tikrai labai įdomia", nes, anot jo, konservatoriai niekada nebuvo palankūs Lietuvos lenkų rinkimų akcijai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: už šiltas dienas ruduo atsiims su kaupu

Nuo antradienio danguje vis dažniau sukinėsis debesys. O nemaloniausia dalis laukia antroje savaitės pusėje: tuo metu ne tik lietus taškysis, bet ir smarkus vėjas vers iš kojų.

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (123)

Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (206)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (624)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (22)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.