R. Paksas paliko V. Adamkų

Penjtadienį buvo paskutinė R.Pakso, V.Adamkaus įgaliotojo atstovo specialiesiems pavedimams, darbo diena. Manoma, kad atsiskaityti už nuveiktus darbus ir atsisveikinti su šalies vadovu buvęs jo atstovas atvyks pirmadienį. Kaip LŽ sakė Prezidento atstovė spaudai Violeta Gaižauskaitė, penktadienį vyrai nebuvo susitikę.

Dirbti V.Adamkaus komandoje liberalų lyderis pradėjo 1999-ųjų lapkričio viduryje. Priminsime, kad praėjusių metų pabaigoje iš Prezidentūros pasitraukė patarėja ekonomikai Elena Leontjeva.

Ekspremjerui buvo pavesti "Lietuvos energijos" pertvarkymo ir privatizavimo reikalai. R.Paksas rūpinosi elektros energijos eksporto skatinimu, su savo komanda nagrinėjo elektros linijos tiesimo į Vakarus galimybes. Jis buvo subūręs 15 specialistų grupę, kuri kartą per savaitę posėdžiaudavo Prezidentūroje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (18)

Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (165)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (581)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (21)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (176)

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.