R. Ozolas kritiką dėl plakatų vadina nepagrįsta

Centro sąjungos vadovas Romualdas Ozolas apgailestauja dėl vidaus reikalų ministro pozicijos partijos plakatų atžvilgiu.
Vasario pabaigoje VR ministras Česlovas Blažys atsiribojo nuo Centro sąjungos savivaldybių rinkimų palaktų, kuriuose pavaizduota policijos uniforma vilkinti pareigūnė, netiesiogiai agituojanti už minėtą partiją.

Ministras teigė, kad tokiu apibendrintu įvaizdžiu yra formuojama visuomenėje tendencinga nuomonė, jog įvardinta politinė partija yra remiama visų Lietuvos policijos pareigūnų.

R. Ozolas mano, jog teigti, kad plakatas sugestijuoja policijos politizavimą, kai plakate pavaizduotas vienas asmuo, yra "mažų mažiausia nenusipratimas, nes tiktai kelių policininkų uniforma apsirengusių asmenų pavaizdavimas gal ir leistų kalbėti apie socialinės grupės atvaizdą".

R. Ozolo kreipimesi į ministrą Č. Blažį pažymima, kad vienas asmuo negali būti traktuojamas niekaip kitaip kai tik socialinės grupės įvaizdis ar simbolis.

Be to, centristų lyderis teigia, kad partija rado "šviesų veidą, galintį simbolizuoti ir policijos skaidrėjimą".

R. Ozolas taip pat prašo ministro sutramdyti tuos, "kurie ėmėsi neleistinų spaudimo priemonių modeliu plakatui sutikusiai būti studentei".

Kaip skalbta, Centro sąjunga neketina atsisakyti plakatų, nes nesijaučia pažeidusi kokius nors įstatymus. Be to, minėtieji plakatai negali būti laikomi agitaciniais, nes juose nepažymėtas centristų rinkimų sąrašo numeris.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo rinkimuose jau balsuoja užsienyje gyvenantys lietuviai (48)

Nuo antradienio Lietuvos ambasadose užsienyje jau galima balsuoti Seimo rinkimuose. Savo valią tautiečiai gali išreikšti ambasadose, konsulatuose arba internetu. Jei balsuos 35 000 užsienyje gyvenančių lietuvių, jie galės turėti savo rinkimų apygardą ir rinkti savo kandidatą į Seimą.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje (145)

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (13)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.

Siūloma leisti kartu gauti dvi pensijas (89)

Siūloma senatvės pensijas mokėti kartu su netekto darbingumo (invalidumo) ir kitomis pensijomis.

Emigracijos mastai kelia grėsmę: kas valandą iš Lietuvos išvyksta 4-5 žmonės (282)

Dirbančių ir mokesčius mokančių asmenų skaičius Lietuvoje kasmet sparčiai mažėja, traukiasi rinka, mažėja vartotojų, nyksta verslai, ypač - atokesniuose regionuose, ir kyla realios grėsmės Lietuvos ekonomikai.