R. Karbauskis: socialdemokratams būtų nenaudinga eiti į opoziciją

 (24)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas, jos frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad Socialdemokratų partijos pirmininko rinkimų rezultatas neturės jokios įtakos valdančiosios koalicijos likimui.
Ramūnas Karbauskis
© DELFI / Andrius Ufartas

"Aš tikiuosi, kad pasibaigs rinkiminiai pareiškimai, prasidės atsakingi vertinimai tų dalykų, kuriuos turi padaryti LSDP partija dirbdama Seime, turėdama nemažą frakciją ir galvodama apie politinę ateitį. Šiuo atveju man kaip LVŽS pirmininkui atrodo, kad Socialdemokratų partijai būtų tiesiog nenaudinga eiti į opoziciją, nes jie gali daug padaryti dirbdami koalicijoje", - ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Jis nesiėmė vertinti, kurį iš kandidatų norėtų matyti Socialdemokratų partijos lyderiu, nes neturįs "jokių išankstinių nuostatų" ir mano, kad socialdemokratai pasirinks geriausią.

"Aš neturiu jokių išankstinių nuostatų. Manau, kad socialdemokratų žmonės pasirinks geriausią kandidatą. Mums tikrai jokio skirtumo, kas bus, mes pasveikinsim bet kurį ir tikėsimės bendro darbo kitus trejus su puse metų", - sakė R. Karbauskis.

Valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ketvirtadienį pradėjo pirmuosius tiesioginius partijos pirmininko rinkimus. Juose varžosi penki kandidatai.

LSDP pirmininko rinkimų pirmajame ture dalyvauja 5 kandidatai: Seimo nariai - Andrius Palionis ir Artūras Skardžius, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir LSDP narys, buvęs parlamentaras Mantas Varaška.

Antrasis turas, jeigu jo prireiktų, būtų rengiamas balandžio 28-29 dienimis, rezultatų paskelbimas numatytas gegužės 2 d. Per LSDP suvažiavimą gegužės 6 d. išrinktasis partijos pirmininkas oficialiai turi pradėti savo darbą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

10 būdų, kaip taupo Lietuvos pensininkai (5)

Šių metų balandžio mėnesį vidutinė socialinio draudimo senatvės pensija Lietuvoje buvo 273, 92 euro. Daugumai dirbančių žmonių tokią sumą per mėnesį išleidžia vien maistui, o ką jau kalbėti apie būsto paskolą ar nuomą, komunalinius mokesčius bei atostogas. Lietuvos pensininkus galima vadinti tikrais taupymo ekspertais. Pateikiame 10 būdų kaip Lietuvoje taupo senjorai, rašo „Lietuvos žinios“.

Palygino Palangą, Turkiją ir Bulgariją: kur atostogauti labiausiai apsimoka (35)

Vis daugiau lietuvių savo atostogas planuoja ne tik gimtosios šalies pajūryje, Turkijoje ar Graikijoje, bet ir Bulgarijoje.

V. Pranckietis vyksta į JAV (19)

Kitą savaitę, pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis išvyksta į Vašingtoną (JAV).

Viceministrė: Svarstoma pertvarkyti Darbo biržą (22)

Darbo biržą numatoma pertvarkyti, vietoj pagrindinės būstinės ir 10-ties teritorinių padalinių įkuriant vieną struktūrą ir sumažinant administracijos darbuotojų. Pertvarką numatoma įgyvendinti iki 2018 metų rudens, sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė

Nukaldintas T. Matulionio atminimo medalis (2)

Sekmadienį Vilniaus Katedros aikštėje įvyks arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija, kurią tiesiogiai transliuos LRT. Pirmą kartą šalies istorijoje paskelbimas palaimintuoju vyks Lietuvoje. Šia istorine proga iškilmėse dalyvaus piligrimai, Lietuvos ir kaimyninių šalių vyskupai bei kunigai. Istorinei progai atminti „Monetų namai“ bendradarbiaudami su Kaišiadorių vyskupija, išleidžia atminimo medalį Palaimintajam Teofiliui Matulioniui, teigiama pranešime spaudai.