R. Karbauskis: socialdemokratams būtų nenaudinga eiti į opoziciją

 (24)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas, jos frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad Socialdemokratų partijos pirmininko rinkimų rezultatas neturės jokios įtakos valdančiosios koalicijos likimui.
Ramūnas Karbauskis
© DELFI / Andrius Ufartas

"Aš tikiuosi, kad pasibaigs rinkiminiai pareiškimai, prasidės atsakingi vertinimai tų dalykų, kuriuos turi padaryti LSDP partija dirbdama Seime, turėdama nemažą frakciją ir galvodama apie politinę ateitį. Šiuo atveju man kaip LVŽS pirmininkui atrodo, kad Socialdemokratų partijai būtų tiesiog nenaudinga eiti į opoziciją, nes jie gali daug padaryti dirbdami koalicijoje", - ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Jis nesiėmė vertinti, kurį iš kandidatų norėtų matyti Socialdemokratų partijos lyderiu, nes neturįs "jokių išankstinių nuostatų" ir mano, kad socialdemokratai pasirinks geriausią.

"Aš neturiu jokių išankstinių nuostatų. Manau, kad socialdemokratų žmonės pasirinks geriausią kandidatą. Mums tikrai jokio skirtumo, kas bus, mes pasveikinsim bet kurį ir tikėsimės bendro darbo kitus trejus su puse metų", - sakė R. Karbauskis.

Valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ketvirtadienį pradėjo pirmuosius tiesioginius partijos pirmininko rinkimus. Juose varžosi penki kandidatai.

LSDP pirmininko rinkimų pirmajame ture dalyvauja 5 kandidatai: Seimo nariai - Andrius Palionis ir Artūras Skardžius, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir LSDP narys, buvęs parlamentaras Mantas Varaška.

Antrasis turas, jeigu jo prireiktų, būtų rengiamas balandžio 28-29 dienimis, rezultatų paskelbimas numatytas gegužės 2 d. Per LSDP suvažiavimą gegužės 6 d. išrinktasis partijos pirmininkas oficialiai turi pradėti savo darbą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: visos alkoholio ribojimo priemonės turbūt nesulauks pritarimo (24)

Seimui ketvirtadienį pradedant svarstyti prieštaringai vertinamas pataisas, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą, premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad visoms joms tikriausiai nebus pritarta.

Seimas pradeda svarstyti alkoholio vartojimo ribojimus (44)

Seimas imsis prieštaringai vertinamų pataisų, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą. Jeigu Seimas jas priimtų, Lietuvoje būtų sunkiau ir mažiau vietų įsigyti alkoholio.

Teismas nagrinės buvusios Kalėjimų departamento vadovės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų (14)

Vilniaus apygardos administracinis teismas ketvirtadienį ketina nagrinėti buvusios Kalėjimų departamento direktorės Živilės Mikėnaitės skundą dėl jos nušalinimo nuo pareigų.

D. Grybauskaitė vyksta į NATO viršūnių susitikimą (46)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį Briuselyje dalyvaus NATO viršūnių susitikime. Naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo iniciatyva jame daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama gynybos finansavimui ir aljanso vaidmeniui kovoje su terorizmu.

Vienas naujausių sukčiautojų taikinių – automobilių skelbimų portalai (19)

Sukčiavimo mastai ir būdai Lietuvoje tampa vis įvairesni. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos viršininko Virginijaus Ceslevičiaus teigimu, vienas iš naujausių sukčiautojų taikinių – automobilius parduodantys portalai. „Įdedami skelbimai į automobilius parduodančius portalus ir paimamas 50, 100 eurų užstatas už automobilį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Svarbios detalės“ pasakoja pareigūnas. Jis ir kiti laidos svečiai kalbėjo apie skaudžius sukčiavimo atvejus ir tai, kaip jų išvengti.