R. Karbauskis: socialdemokratams būtų nenaudinga eiti į opoziciją

 (24)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas, jos frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad Socialdemokratų partijos pirmininko rinkimų rezultatas neturės jokios įtakos valdančiosios koalicijos likimui.
Ramūnas Karbauskis
© DELFI / Andrius Ufartas

"Aš tikiuosi, kad pasibaigs rinkiminiai pareiškimai, prasidės atsakingi vertinimai tų dalykų, kuriuos turi padaryti LSDP partija dirbdama Seime, turėdama nemažą frakciją ir galvodama apie politinę ateitį. Šiuo atveju man kaip LVŽS pirmininkui atrodo, kad Socialdemokratų partijai būtų tiesiog nenaudinga eiti į opoziciją, nes jie gali daug padaryti dirbdami koalicijoje", - ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Jis nesiėmė vertinti, kurį iš kandidatų norėtų matyti Socialdemokratų partijos lyderiu, nes neturįs "jokių išankstinių nuostatų" ir mano, kad socialdemokratai pasirinks geriausią.

"Aš neturiu jokių išankstinių nuostatų. Manau, kad socialdemokratų žmonės pasirinks geriausią kandidatą. Mums tikrai jokio skirtumo, kas bus, mes pasveikinsim bet kurį ir tikėsimės bendro darbo kitus trejus su puse metų", - sakė R. Karbauskis.

Valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ketvirtadienį pradėjo pirmuosius tiesioginius partijos pirmininko rinkimus. Juose varžosi penki kandidatai.

LSDP pirmininko rinkimų pirmajame ture dalyvauja 5 kandidatai: Seimo nariai - Andrius Palionis ir Artūras Skardžius, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir LSDP narys, buvęs parlamentaras Mantas Varaška.

Antrasis turas, jeigu jo prireiktų, būtų rengiamas balandžio 28-29 dienimis, rezultatų paskelbimas numatytas gegužės 2 d. Per LSDP suvažiavimą gegužės 6 d. išrinktasis partijos pirmininkas oficialiai turi pradėti savo darbą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lyties keitimo įteisinimas: ministras nežino, nuo ko pradėti (21)

Prieš mėnesį vyriausybė Sveikatos apsaugos ir Teisingumo ministerijoms pavedė iki rugsėjo parengti projektus, kurie įteisintų Lietuvoje lyties keitimą. Praėjus mėnesiui nuo pavedimo, sveikatos apsaugos ministras net nežino, nuo ko pradėti. Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė mano, kad yra svarbesnių reikalų. Sprendžiant iš kalbų ir darbų, dabar valdančiųjų sveikatos formuotojų galvos apimtos panacėjos nuo visų bėdų – alkoholio draudimo.

Z. Vaigauskas: rinkimų rezultatai pradės plaukti netrukus (1)

Užsidarius rinkimų apylinkėms, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas sako, kad pirmieji rezultatai bus pradėti gauti netrukus po 20 val. Kada bus gauti paskutiniai rinkimų rezultatai iš visų apylinkių, jis neprognozavo.

Jau greitai į Lietuvą turėtų atkeliauti šiltesni orai (31)

Šiek tiek džiugesni turėtų būti antradienio orai, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Tuomet turėtume sulaukti 10–15 laipsnių šilumos. Tiesa, neišvengsime ir lietaus.

Iki 17 val. balsuoti rikimuose atvyko 20,56 proc. rinkėjų (22)

Vyriausioji rinkimų komisija praneša, kad Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybėse, kuriose šių savivaldybių gyventojai renka merus, bei vienmandatėje Anykščių-Panevėžio apygardoje, kurioje piliečiai renka Seimo narį, 17 val. duomenimis, balsavo 20,56 proc. rinkėjų.

Druskininkų maras plinta: iš paskos žengia ir valstiečiai (210)

Klaipėdoje pradėtas leisti nemokamas laikraštis „Bundanti Klaipėda“. Laikraštis skelbiasi nepriklausomu, tačiau ir leidėjas, ir vyriausioji redaktorė priklauso Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS).