R. Karbauskis iš Seimo vicepirmininkų atims automobilius su vairuotojais

 (114)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis, išrinktas Seimo narys Ramūnas Karbauskis žada, kad naujame Seime mažės Seimo vicepirmininkų skaičius, ir jie neturės automobilių su vairuotojais.
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
© DELFI / Andrius Ufartas

"Dviem Seimo Pirmininko pavaduotojais sumažės. Seimo valdyboje bus 6 žmonės. Mes nusprendėme, kad ateityje Seimo Pirmininko pavaduotojai neturės Seimo automobilio ir vairuotojo, kaip dabar buvo šioje kadencijoje, nes prie kiekvieno pavaduotojo buvo "pririštas" automobilis su vairuotoju", - po pirmadienį vykusių derybų su Socialdemokratų partijos atstovais žurnalistams sakė R. Karbauskis.

Šiuo metu Statute numatyta, kad Seimo Pirmininko pavaduotojų yra ne daugiau kaip septyni.

R. Karbauskis naujos kadencijos Seime žada reformuoti ir kai kuriuos Seimo komitetus. Seime turėtų atsirasti atskiras Kultūros komitetas. Šiuo metu Seime yra Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas.

Anot R. Karbauskio, yra minčių ir apie galimą komitetų jungimąsi. Informacinės visuomenės plėtros komitetas galėtų būti sujungtas su Ekonomikos komitetu.

R. Karbauskis užtikrino, kad Seimo komitetų skaičius neturėtų padidėti.

Jo teigimu, Seimo Antikorupcijos komisijai ir Audito komitetui valdantieji nevadovaus. "Mes laikysimės to reikalavimo, kad Audito komitetas tikrai nepriklausys valdančiajai daugumai", - sakė R. Karbauskis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lyties keitimo įteisinimas: ministras nežino, nuo ko pradėti (21)

Prieš mėnesį vyriausybė Sveikatos apsaugos ir Teisingumo ministerijoms pavedė iki rugsėjo parengti projektus, kurie įteisintų Lietuvoje lyties keitimą. Praėjus mėnesiui nuo pavedimo, sveikatos apsaugos ministras net nežino, nuo ko pradėti. Seimo Sveikatos komiteto pirmininkė mano, kad yra svarbesnių reikalų. Sprendžiant iš kalbų ir darbų, dabar valdančiųjų sveikatos formuotojų galvos apimtos panacėjos nuo visų bėdų – alkoholio draudimo.

Z. Vaigauskas: rinkimų rezultatai pradės plaukti netrukus (1)

Užsidarius rinkimų apylinkėms, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas sako, kad pirmieji rezultatai bus pradėti gauti netrukus po 20 val. Kada bus gauti paskutiniai rinkimų rezultatai iš visų apylinkių, jis neprognozavo.

Jau greitai į Lietuvą turėtų atkeliauti šiltesni orai (31)

Šiek tiek džiugesni turėtų būti antradienio orai, LRT RADIJUI sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas. Tuomet turėtume sulaukti 10–15 laipsnių šilumos. Tiesa, neišvengsime ir lietaus.

Iki 17 val. balsuoti rikimuose atvyko 20,56 proc. rinkėjų (22)

Vyriausioji rinkimų komisija praneša, kad Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybėse, kuriose šių savivaldybių gyventojai renka merus, bei vienmandatėje Anykščių-Panevėžio apygardoje, kurioje piliečiai renka Seimo narį, 17 val. duomenimis, balsavo 20,56 proc. rinkėjų.

Druskininkų maras plinta: iš paskos žengia ir valstiečiai (210)

Klaipėdoje pradėtas leisti nemokamas laikraštis „Bundanti Klaipėda“. Laikraštis skelbiasi nepriklausomu, tačiau ir leidėjas, ir vyriausioji redaktorė priklauso Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS).