R. Karbauskis iš Seimo vicepirmininkų atims automobilius su vairuotojais

 (114)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis, išrinktas Seimo narys Ramūnas Karbauskis žada, kad naujame Seime mažės Seimo vicepirmininkų skaičius, ir jie neturės automobilių su vairuotojais.
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
© DELFI / Andrius Ufartas

"Dviem Seimo Pirmininko pavaduotojais sumažės. Seimo valdyboje bus 6 žmonės. Mes nusprendėme, kad ateityje Seimo Pirmininko pavaduotojai neturės Seimo automobilio ir vairuotojo, kaip dabar buvo šioje kadencijoje, nes prie kiekvieno pavaduotojo buvo "pririštas" automobilis su vairuotoju", - po pirmadienį vykusių derybų su Socialdemokratų partijos atstovais žurnalistams sakė R. Karbauskis.

Šiuo metu Statute numatyta, kad Seimo Pirmininko pavaduotojų yra ne daugiau kaip septyni.

R. Karbauskis naujos kadencijos Seime žada reformuoti ir kai kuriuos Seimo komitetus. Seime turėtų atsirasti atskiras Kultūros komitetas. Šiuo metu Seime yra Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas.

Anot R. Karbauskio, yra minčių ir apie galimą komitetų jungimąsi. Informacinės visuomenės plėtros komitetas galėtų būti sujungtas su Ekonomikos komitetu.

R. Karbauskis užtikrino, kad Seimo komitetų skaičius neturėtų padidėti.

Jo teigimu, Seimo Antikorupcijos komisijai ir Audito komitetui valdantieji nevadovaus. "Mes laikysimės to reikalavimo, kad Audito komitetas tikrai nepriklausys valdančiajai daugumai", - sakė R. Karbauskis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

10 būdų, kaip taupo Lietuvos pensininkai (4)

Šių metų balandžio mėnesį vidutinė socialinio draudimo senatvės pensija Lietuvoje buvo 273, 92 euro. Daugumai dirbančių žmonių tokią sumą per mėnesį išleidžia vien maistui, o ką jau kalbėti apie būsto paskolą ar nuomą, komunalinius mokesčius bei atostogas. Lietuvos pensininkus galima vadinti tikrais taupymo ekspertais. Pateikiame 10 būdų kaip Lietuvoje taupo senjorai, rašo „Lietuvos žinios“.

Palygino Palangą, Turkiją ir Bulgariją: kur atostogauti labiausiai apsimoka (34)

Vis daugiau lietuvių savo atostogas planuoja ne tik gimtosios šalies pajūryje, Turkijoje ar Graikijoje, bet ir Bulgarijoje.

V. Pranckietis vyksta į JAV (19)

Kitą savaitę, pirmadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis išvyksta į Vašingtoną (JAV).

Viceministrė: Svarstoma pertvarkyti Darbo biržą (22)

Darbo biržą numatoma pertvarkyti, vietoj pagrindinės būstinės ir 10-ties teritorinių padalinių įkuriant vieną struktūrą ir sumažinant administracijos darbuotojų. Pertvarką numatoma įgyvendinti iki 2018 metų rudens, sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė

Nukaldintas T. Matulionio atminimo medalis (2)

Sekmadienį Vilniaus Katedros aikštėje įvyks arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacija, kurią tiesiogiai transliuos LRT. Pirmą kartą šalies istorijoje paskelbimas palaimintuoju vyks Lietuvoje. Šia istorine proga iškilmėse dalyvaus piligrimai, Lietuvos ir kaimyninių šalių vyskupai bei kunigai. Istorinei progai atminti „Monetų namai“ bendradarbiaudami su Kaišiadorių vyskupija, išleidžia atminimo medalį Palaimintajam Teofiliui Matulioniui, teigiama pranešime spaudai.