R. Karbauskis iš Seimo vicepirmininkų atims automobilius su vairuotojais

 (114)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis, išrinktas Seimo narys Ramūnas Karbauskis žada, kad naujame Seime mažės Seimo vicepirmininkų skaičius, ir jie neturės automobilių su vairuotojais.
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
© DELFI / Andrius Ufartas

"Dviem Seimo Pirmininko pavaduotojais sumažės. Seimo valdyboje bus 6 žmonės. Mes nusprendėme, kad ateityje Seimo Pirmininko pavaduotojai neturės Seimo automobilio ir vairuotojo, kaip dabar buvo šioje kadencijoje, nes prie kiekvieno pavaduotojo buvo "pririštas" automobilis su vairuotoju", - po pirmadienį vykusių derybų su Socialdemokratų partijos atstovais žurnalistams sakė R. Karbauskis.

Šiuo metu Statute numatyta, kad Seimo Pirmininko pavaduotojų yra ne daugiau kaip septyni.

R. Karbauskis naujos kadencijos Seime žada reformuoti ir kai kuriuos Seimo komitetus. Seime turėtų atsirasti atskiras Kultūros komitetas. Šiuo metu Seime yra Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas.

Anot R. Karbauskio, yra minčių ir apie galimą komitetų jungimąsi. Informacinės visuomenės plėtros komitetas galėtų būti sujungtas su Ekonomikos komitetu.

R. Karbauskis užtikrino, kad Seimo komitetų skaičius neturėtų padidėti.

Jo teigimu, Seimo Antikorupcijos komisijai ir Audito komitetui valdantieji nevadovaus. "Mes laikysimės to reikalavimo, kad Audito komitetas tikrai nepriklausys valdančiajai daugumai", - sakė R. Karbauskis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: visos alkoholio ribojimo priemonės turbūt nesulauks pritarimo (22)

Seimui ketvirtadienį pradedant svarstyti prieštaringai vertinamas pataisas, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą, premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad visoms joms tikriausiai nebus pritarta.

Seimas pradeda svarstyti alkoholio vartojimo ribojimus (44)

Seimas imsis prieštaringai vertinamų pataisų, kuriomis siekiama sumažinti alkoholio vartojimą ir prieinamumą. Jeigu Seimas jas priimtų, Lietuvoje būtų sunkiau ir mažiau vietų įsigyti alkoholio.

Teismas nagrinės buvusios Kalėjimų departamento vadovės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų (14)

Vilniaus apygardos administracinis teismas ketvirtadienį ketina nagrinėti buvusios Kalėjimų departamento direktorės Živilės Mikėnaitės skundą dėl jos nušalinimo nuo pareigų.

D. Grybauskaitė vyksta į NATO viršūnių susitikimą (46)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį Briuselyje dalyvaus NATO viršūnių susitikime. Naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo iniciatyva jame daugiausia dėmesio turėtų būti skiriama gynybos finansavimui ir aljanso vaidmeniui kovoje su terorizmu.

Vienas naujausių sukčiautojų taikinių – automobilių skelbimų portalai (19)

Sukčiavimo mastai ir būdai Lietuvoje tampa vis įvairesni. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos viršininko Virginijaus Ceslevičiaus teigimu, vienas iš naujausių sukčiautojų taikinių – automobilius parduodantys portalai. „Įdedami skelbimai į automobilius parduodančius portalus ir paimamas 50, 100 eurų užstatas už automobilį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Svarbios detalės“ pasakoja pareigūnas. Jis ir kiti laidos svečiai kalbėjo apie skaudžius sukčiavimo atvejus ir tai, kaip jų išvengti.