Pusiaujo Gvinėjoje areštuoto laivo "Rytas"

 (2)
Pusiaujo Gvinėjoje areštuoto laivo "Rytas" jūrininkų artimieji perdavė pareiškimą, adresuotą aukščiausiems šalies pareigūnams.
Jame reiškiamas nusivylimas valstybės institucijų veikla bandant išlaisvinti laivą ir jo įgulą. Jie reikalauja imtis kuo skubiausių efektyvių veiksmų, kad situacija pasikeistų.

Vakar "Ryto" įgulos artimieji susitiko su laivo savininkų ir operatorių atstovais, Seimo nariu klaipėdiečiu Vaclovu Stankevičiumi, anksčiau dirbusiu akcinės bendrovės Klaipėdos transporto laivyno direktoriaus pavaduotoju ir gerai išmanančiu jūrininkų problemas.

Žmonas ir motinas labiausiai domino "Ryto" jūrininkų sveikata, maisto, geriamojo vandens, degalų laive atsargos.

Kasdien su "Ryto" kapitonu Valentinu Malychinu telefonu bendraujantis V.Stankevičius nuramino artimuosius, kad kol kas laive situacija normali.

Seimo nario teigimu, "Ryto" problemas išspręsti greičiau sutrukdė nesuderinti sulaikyto laivo krovinio savininkų belgų ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijos veiksmai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

M. Majauskas: beveik devyniais atvejais iš dešimties smurtautojai grąžinami namo

Ikiteisminiuose tyrimuose dėl smurto artimoje aplinkoje dažniausiai taikoma kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, tad smurtautojas tiesiog grąžinamas namo pas auką, piktinasi Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas konservatorius Mykolas Majauskas.

Trys konservatoriai siūlo vertinti meninių filmų turinį (19)

Keli Seimo konservatoriai pirmadienį pranešė raginantys ministrą pirmininką Saulių Skvernelį ir kultūros ministrę Lianą Ruokytę - Jonsson įvertinti, ar kino filmų priežiūros negalėtų vykdyti Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK).

Rekordinis būsimų pirmokų skaičius Vilniuje – steigiamos papildomos klasės (13)

Į sostinės mokyklas jau užsiregistravo daugiau kaip 6,8 tūkst. pirmokų, papildomai steigiamos pirmosios klasės 15 mokyklų – šį rudenį pirmąsias klases pradės lankyti apie 400 daugiau vaikų nei pernai.

Lietuvis atskleidė kitą emigracijos pusę: 4 darbuotojai apgyvendinti 6 kv. m. dydžio garažuose (87)

Iš Lietuvos išvykęs Laurynas nori perspėti visus, kurie mano, kad emigrantų gyvenimas lengvesnis ir geresnis.

Įvertino Gedimino kalno tvarkymą: bandoma išsaugoti nesąmones (45)

Gedimino kalnas Lietuvai toks svarbus simbolis, kad valdžia bijo kažką daryti, LRT radijui sako tinklaraštininkas Ričardas Savukynas-Rokiškis Rabinovičius.