Pusiaujo Gvinėjoje areštuoto laivo "Rytas"

 (2)
Pusiaujo Gvinėjoje areštuoto laivo "Rytas" jūrininkų artimieji perdavė pareiškimą, adresuotą aukščiausiems šalies pareigūnams.
Laivas
Jame reiškiamas nusivylimas valstybės institucijų veikla bandant išlaisvinti laivą ir jo įgulą. Jie reikalauja imtis kuo skubiausių efektyvių veiksmų, kad situacija pasikeistų.

Vakar "Ryto" įgulos artimieji susitiko su laivo savininkų ir operatorių atstovais, Seimo nariu klaipėdiečiu Vaclovu Stankevičiumi, anksčiau dirbusiu akcinės bendrovės Klaipėdos transporto laivyno direktoriaus pavaduotoju ir gerai išmanančiu jūrininkų problemas.

Žmonas ir motinas labiausiai domino "Ryto" jūrininkų sveikata, maisto, geriamojo vandens, degalų laive atsargos.

Kasdien su "Ryto" kapitonu Valentinu Malychinu telefonu bendraujantis V.Stankevičius nuramino artimuosius, kad kol kas laive situacija normali.

Seimo nario teigimu, "Ryto" problemas išspręsti greičiau sutrukdė nesuderinti sulaikyto laivo krovinio savininkų belgų ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijos veiksmai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prof. V. M. Čigriejienė paaiškino, kaip R. Karbauskis rinko medikų paramą

Žinoma gydytoja, buvusi Seimo narė profesorė Vida Marija Čigriejienė kritikuoja valstiečių žaliųjų idėją taisyti Pagalbinio apvaisinimo įstatymą. Ji taip pat išreiškė nuomonę apie R. Karbauskį palaikančius kai kuriuos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) medikus, kurie, sako profesorė, gyvenime nėra gydę nevaisingumo.

„120s“ žinios: protestas dėl Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pataisų

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: įvairių sričių profesionalai, žurnalistai, visuomenininkai ir ekspertai pasmerkė Seimo narių bandymus taisyti pažangų, medicinos mokslu grįstą ir pacientų lūkesčius atitinkantį Pagalbinio apvaisinimo įstatymą, kuris apsunkins ir pabrangins galimybę susilaukti vaikų nevaisingoms poroms.

E. Gentvilas apie G. Steponavičių: dabar jau kyla klausimų (146)

Opozicinio Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas sako turintis klausimų, ar jo pavaduotojas Gintaras Steponavičius kalbėdamas apie savo statusą politinės korupcijos byloje sakė tiesą.

„Istorijos detektyvai“ neria į alternatyvios Lietuvos istorijos platybes (2)

Tarpukario Lietuva galėjo tapti Didžiosios Britanijos protektoratu, Vokietijos dalimi ar net sukurti bendrą valstybę su Baltarusija, Lenkija.

Toksikologas su siaubu pasakoja apie naujus psichotropikus: vienkartinės dozės yra kraupiai pigios (39)

Naujų psichotropinių medžiagų per metus vien Europoje fiksuojama daugiau nei šimtas, medicina jų išaiškinti sugeba dešimtimis kartų mažiau. Taip LRT.lt sako Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovas Robertas Badaras.