Pusiaujo Gvinėjoje areštuoto laivo "Rytas"

 (2)
Pusiaujo Gvinėjoje areštuoto laivo "Rytas" jūrininkų artimieji perdavė pareiškimą, adresuotą aukščiausiems šalies pareigūnams.
Jame reiškiamas nusivylimas valstybės institucijų veikla bandant išlaisvinti laivą ir jo įgulą. Jie reikalauja imtis kuo skubiausių efektyvių veiksmų, kad situacija pasikeistų.

Vakar "Ryto" įgulos artimieji susitiko su laivo savininkų ir operatorių atstovais, Seimo nariu klaipėdiečiu Vaclovu Stankevičiumi, anksčiau dirbusiu akcinės bendrovės Klaipėdos transporto laivyno direktoriaus pavaduotoju ir gerai išmanančiu jūrininkų problemas.

Žmonas ir motinas labiausiai domino "Ryto" jūrininkų sveikata, maisto, geriamojo vandens, degalų laive atsargos.

Kasdien su "Ryto" kapitonu Valentinu Malychinu telefonu bendraujantis V.Stankevičius nuramino artimuosius, kad kol kas laive situacija normali.

Seimo nario teigimu, "Ryto" problemas išspręsti greičiau sutrukdė nesuderinti sulaikyto laivo krovinio savininkų belgų ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijos veiksmai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Veryga surado viceministrę (11)

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandą papildė nauja sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė, atrinkta per viešąją atranką, kurios metu kandidatai teikė savo kandidatūras į viceministro ir patarėjo pareigas, rašoma pranešime spaudai.

Keturi valdančiosios koalicijos likimo scenarijai: kuris labiausiai tikėtinas (7)

Valdančiosios koalicijos partneriai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir Socialdemokratų partija – greičiausiai ir toliau liks dirbti kartu, nors jų santykiai banguos.

Kultūros ministerija siūlo riboti teatrų vadovų kadencijų skaičių (28)

Teatrams ir koncertinėms įstaigoms turėtų vadovauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, pareigas jie galėtų eiti ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės, siūlo Kultūros ministerija.

Kiek tiksliai pinigų turi sumokėti „Sodra“, kai susergame? (24)

Nuo trečios dienos susirgusiam dirbančiam žmogui pradeda mokėti „Sodra“, ligos pašalpa (nuo 2015 m.) siekia 80 proc. atlyginimo dydžio. Skamba neblogai, kol pats nesusergi ir negauni pašalpos, teigia kai kurie dirbantieji. Anot jų, kai kuriais atvejais susirgęs iš tiesų gauni gerokai mažiau.

Jau svarstomas tikėtinas scenarijus Europai (31)

Europos Bendrijos įkūrimo sutarčiai kovo 25-ąją bus 60 metų. Ją tuomet pasirašė šešios valstybės. Šiandien Bendrija vienija 27 šalis, apie 500 milijonų gyventojų. Tačiau 60-metis nėra vien džiugus, vieninga Europa gyvuoja su ne viena problema: daugėja euroskeptiškų nuotaikų ir politinių jėgų, nesuvaldyta migracijos krizė, ekonominės problemos, padidėjusi terorizmo grėsmė, ir, žinoma, svarbiausia – D. Britanijos pasitraukimas.