Profsąjungos Lietuvoje organizuoja protestus

 (1)
LPSS protesto akcijas rengia kovo 4 dieną Vilniuje prie Vyriausybės rūmų ir prie visų Lietuvos miestų savivaldybių.

Protesto akcijos organizatorių išplatintame pareiškime teigiama, jog Vyriausybė, priimdama vienašališkus sprendimus, ignoruoja Europoje priimtus trišalio bendradarbiavimo principus, vis atidedamas Trišalės tarybos posėdis.

"Vien tik per sausio mėnesį infliacija padidėjo 1,5 proc., išaugo mokesčiai, iškilo pavojus socialinėms dirbančių žmonių garantijoms, todėl profsąjungos priverstos imtis ryžtingų veiksmų", rašoma pareiškime.

Jame pažymima, kad nedarbas jau pasiekė 10,8 procento.

LPSS konstatuoja, jog Vyriausybė vengia bet kokios atviros diskusijos, nesugeba spręsti ekonominių problemų ir užtikrinti žmonėms darbą, siūlo įstatymų pataisas, mažinančias gyventojų pajamas ir socialines garantijas.

"Jei Jūs prieš tokią Vyriausybės politiką, kai visos biudžeto problemos sprendžiamos tik Jūsų sąskaita, ateikite ginti savo teisių ir žmogiškojo orumo į profsąjungų organizuojamas protesto akcijas", ragina LPSS.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 m. Lietuvos? (5)

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija – visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918–1920 metais. Pasakojimų ciklą apie tai, kaip galėjo susiklostyti Lietuvos likimas, pradeda LRT TELEVIZIJOS laida „Istorijos detektyvai“.

Apklausa: du iš trijų lietuvių teigia, kad reikalai šalyje blogėja (114)

Kaip ir prieš mėnesį bei tuo pačiu metu prieš metus, du iš trijų lietuvių teigia, kad reikalai šalyje blogėja. Tiesa, šįkart tokių gyventojų yra kiek mažiau nei prieš praėjusius Seimo rinkimus, po ekonominės krizės.

Prieš šiuos Seimo rinkimus gyventojai optimistiškesni dėl demokratijos veikimo (32)

Nors nepatenkintų demokratijos veikimu gyventojų dalis išlieka šiek tiek aukštesnė nei manančių priešingai ir neturinčių nuomonės šiuo klausimu, prieš šiuos Seimo rinkimus nepatenkintų tuo yra 10 procentinių punktų mažiau nei prieš praėjusiuosius – 2012 metų rugsėjį.

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras apsilankys Latvijoje ir Lietuvoje (8)

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras Jurgenas Ligis ateinančią savaitę atvyks su vizitu į Latviją ir Lietuvą, pranešė pareigūnai.

Baigiamos nešioti rinkėjų kortelės (23)

Gyventojams šį šeštadienį baigiamos nešioti rinkėjų kortelės. Pasak vyriausiosios rinkimų komisijos, jas turėtų būti spėta išnešioti laiku – iki vakaro.