Privatūs keleivių vežėjai atidėjo kelių blokadas

 (2)
Kaip BNS sakė Klaipėdos privačių vežėjų asociacijos "Autosektorius" prezidentas Edmundas Bartkus, nutrūkus deryboms su konservatorių Vyriausybe, vežėjų reikalavimai nusiųsti visoms Seimo opozicinėms frakcijoms. Joms padedant, tikimasi apskųsti finansų ministro kovo 30 dienos įsakymą dėl kasos aparatų įregistravimo tvarkos.

"Šią registraciją bandysime sustabdyti teismo keliu, padedant opozicinėms frakcijoms", sakė E. Bartkus.

Taip pat ruošiamas pareiškimas Konstituciniam Teismui dėl Vyriausybės nutarimo, dėl patentų panaikinimo įstatymo teisėtumo bei kasos aparatų įdiegimo privatiems vežėjams teisėtumo.

"Tikimės, jog mums pavyks laikinai sustabdyti šiuos nutarimus. Mes dar turime laiko toliau be blokadų, teismo keliu, taikiai spręsti problemas", sakė E. Bartkus.

Pasak jo, toks sprendimas buvo priimtas šeštadienio naktį, visos Lietuvos vežėjams susitikus Kryžkalnyje.

Pasak E. Bartkaus, dabar visi keleiviniais mikroautobusai dirba.

E. Bartkus sako, jog "galų gale gali būti prieita iki Strasbūro teismo".

"Tai yra mano principas. Mes ne vagys, ne žmogžudžiai, mes esame smulkūs verslininkai ir mes kovojame už savo darbo vietas. Jei patentą panaikina, žūsta ne tik vežėjai, bet ir visi smulkūs verslininkai", sakė E. Bartkus.

Vežėjų pasipiktinimą sukėlė penktadienį "Valstybės žiniose" paskelbtas Finansų ministerijos įsakymas, kad privatūs vežėjai turi kreiptis į mokesčių inspekcijas ir registruoti kasos aparatus. Įmonės, turinčios iki 3 automobilių, tai turi padaryti per vieną mėnesį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: Mes paprastai tokias partijas... Žinote, kaip vadiname (152)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis linki išminties ir suvokti ant jų pečių krentančią atsakomybę.

A.Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų (3)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai. Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

Konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (34)

Konservatoriai per šiuos Seimo rinkimus išlaikė pozicijas Vilniuje, užsitikrinę pergalę septyniose iš vienuolikos apygardų, tačiau triuškinamai pralaimėjo savo citadelėje Kaune, nugalėti „valstiečių“.

Rinkimus į Seimą didele persvara laimėjo „valstiečiai" (22)

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (182)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.