Privačių vežėjų atstovai traukia į Vilnių

Apie 10 valandą Panevėžyje susijungė Šiaulių ir Panevėžio vežėjų kolonos, ir apie 40 automobilių važiuoja į Vilnių, prie jų pakeliui prisidės Tauragės vežėjai.

Tuo pačiu metu Kaune susijungė apie 50 mažųjų ir keletas didžiųjų Klaipėdos autobusų bei apie 40 Kauno mikroautobusų. Pakeliui į Vilnių prie jų prisidės Alytaus privatūs vežėjai.

Klaipėdoje pirmadienį nedirbo visi 400 privačių mikroautobusų, kurie uostamiestyje yra pagrindinė visuomeninio transporto priemonė.

Protestuodami prieš kasos aparatų diegimą, privačių autobusų, mikroautobusų ir taksi įmonių vežėjai pirmadienį Nepriklausomybės aikštėje šalia Seimo rengia protesto akciją.

Mitingo organizatoriai teigia, jog į Vilnių gali atvykti apie 300 įvairių automobilių.

Sausį Lietuvos vežėjai priėmė peticiją, kurią penktadienį įteikė Vyriausybei.

Privatūs vežėjai reikalauja, kad Vyriausybė panaikintų priimtą nutarimą dėl kasos aparatų diegimo ir naudojimo, reikalauja skubaus susitikimo su ministru pirmininku Andriumi Kubiliumi bei suburti darbo grupę kasos aparatų įrengimui transporto priemonėse klausimams spręsti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Tauragėje atidaromas buvusioje NKVD būstinėje įkurtas muziejus

Ketvirtadienį Tauragėje duris atveria iš esmės pertvarkytas Kovų ir kančių istorijos muziejus. Tauragės krašto muziejaus padalinys ypatingas tuo, kad jis įkurtas buvusioje NKVD būstinėje. Teigiama, jog anksčiau vien visuomeniniais pagrindais veikęs Kovų ir kančių istorijos muziejus, įrengtas Tauragės rajono savivaldybės iniciatyva, dabar yra vienas moderniausių Lietuvoje, rašo „Lietuvos žinios“.

Administracinė reforma sostinės savivaldybei jau kainavo šimtus tūkstančių

Vilniaus savivaldybės vadovai, prieš pusantrų metų pranešę apie būsimą administracinę reformą ir kadrų pokyčius, per tą laikotarpį atsisveikino su keliasdešimčia žmonių, daugiausia – darželių ir mokyklų vadovais. Tokia reforma sostinei jau kainavo penktadalį milijono, nes daugeliui atleistųjų pasiūlyta trauktis šalių susitarimu, išmokant ir per 9 tūkst. eurų siekiančias kompensacijas, rašo „Lietuvos žinios“.

URM rinksis ekspedicijų į Igarką dalyviai (3)

Ketvirtadienį Užsienio reikalų ministerijoje (URM) įvyks ekspedicijų į lietuvių tremties vietas Igarkoje, Rusijoje, dalyvių susitikimas.

Būsimos koalicijos sudėtį gali lemti tai, kas bus greitesnis rinkimų naktį (25)

Valdančiųjų koalicijų pamatai sudėliojami iš anksto, o kas pirmas pradės derybas dėl koalicijos formavimo, priklausys ir nuo konkuravimo greičio rinkimų naktį vykstant iš vieno partijos rinkimų štabo į kitą, sako politikos apžvalgininkė Jurga Tvaskienė.

Orai bus itin nemalonūs (12)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.