Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija

 (647)
Per Vilniuje vyksiančias seksualinių mažumų eitynes bus mobilizuotos visos įmanomos policijos pajėgos. Pagelbėti bus pasirengę net Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos daliniai. Tai atsieis per 200 tūkst. litų, rašo „Lietuvos žinios“.
Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynės Vilniuje vyks pirmą kartą, į jas rengiasi suvažiuoti apie 300 seksualinių mažumų atstovų iš visos Europos.

Eisena prasidės gegužės 8-ąją 13 val., bus žygiuojama nuo "Forum Palace" rūmų iki "Reval Hotel Lietuva" viešbučio.

Pasak Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, pareigūnai aptvers visą teritoriją prie Neries upės, o žiūrovai galės stebėti eiseną, bet į aptvertą teritoriją jie nebus įleidžiami.

"Labai prašau įspėti visus žiūrovus - bent mažiausias bandymas patekti į teritoriją ar ketinimas ką nors sviesti iš karto sulauks reakcijos - visi pareigūnai dėl to griežtai įspėti".

Baiminamasi, kad gali kilti incidentų, nes prieš neįprastą eiseną pasisakė nemaža dalis visuomenės ir daugiau nei 50 Seimo narių.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (647)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Mirė metukų mergytė, kuriai buvo persodinta širdis (37)

Mirė šiek tiek daugiau nei vienerių metų mergaitė, kuriai Santariškių klinikose buvo persodinta donoro širdis. Mažametė užgeso antradienio vakarą.

Premjeras: prezidentei bus teikiamas vienas kandidatas į švietimo ministrus (24)

Prezidentei Daliai Grybauskaitei bus pateikta viena kandidatūra į švietimo ir mokslo ministro postą, sako premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius.

Darbo partija: atsakymas dėl švietimo ir mokslo ministro bus rytoj (70)

Pasibaigus antradienį vykusiam Darbo partijos prezidiumui laikinasis darbiečių pirmininkas Valentinas Bukauskas negalėjo įvardinti kandidatų į švietimo ir mokslo ministro vietą, kuriuos teiks ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui.

Vėl kelia klausimą dėl laisvadienių: ant plauko pakibo Joninės (490)

Pirmadienį viešai buvo išplatinta peticija, skatinanti pasirašyti „Dėl Rasos (Joninių) išsaugojimo švenčių dienų sąraše“. Vėl prabilta apie siūlymus iš šventinių dienų sąrašo išbraukti Tarptautinę darbininkų dieną (gegužės 1 d.) ir Jonines (birželio 24 d.).

Buvusius KGB bendradarbius Rusija bandė „atverbuoti“ (35)

Prisipažinusius buvusius slaptus sovietų saugumo bendradarbius rusai bandė susigrąžinti į įtakos zoną, sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas Artūras Paulauskas.