Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija

 (647)
Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Per Vilniuje vyksiančias seksualinių mažumų eitynes bus mobilizuotos visos įmanomos policijos pajėgos. Pagelbėti bus pasirengę net Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos daliniai. Tai atsieis per 200 tūkst. litų, rašo „Lietuvos žinios“.

Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynės Vilniuje vyks pirmą kartą, į jas rengiasi suvažiuoti apie 300 seksualinių mažumų atstovų iš visos Europos.

Eisena prasidės gegužės 8-ąją 13 val., bus žygiuojama nuo "Forum Palace" rūmų iki "Reval Hotel Lietuva" viešbučio.

Pasak Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, pareigūnai aptvers visą teritoriją prie Neries upės, o žiūrovai galės stebėti eiseną, bet į aptvertą teritoriją jie nebus įleidžiami.

"Labai prašau įspėti visus žiūrovus - bent mažiausias bandymas patekti į teritoriją ar ketinimas ką nors sviesti iš karto sulauks reakcijos - visi pareigūnai dėl to griežtai įspėti".

Baiminamasi, kad gali kilti incidentų, nes prieš neįprastą eiseną pasisakė nemaža dalis visuomenės ir daugiau nei 50 Seimo narių.

ELTA
 
647
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

D. Grybauskaitė ruošiasi į Seimą (1)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 09:50
Dalia Grybauskaitė, Loreta Graužinienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Artėjančios parlamento rudens sesijos darbai kitą savaitę Seime bus aptariami su prezidente Dalia Grybauskaite, sako parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė.

Seimo vadovė: viceministrų skyrimo tvarkos keitimo teks palaukti

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 09:36
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė linkusi pritarti Premjero Algirdo Butkevičiaus nuomonei, kad viceministrų pozicijas užimtų karjeros valstybės tarnautojai, tačiau pokyčiai, anot jos, galimi tik nuo naujos Seimo kadencijos.

B. Obama lankosi Taline: ar V. Putinas jo išsigąs? (175)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 09:00
JAV prezidento Baracko Obamos vizitas Estijos sostinėje Taline diplomatine kalba reiškia tik viena: tai perspėjimas Rusijai nekišti nagų prie Baltijos valstybių.

L. Graužinienė mano, kad metas permąstyti dėl sankcijų Rusijai (68)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 08:40
Loreta Graužinienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad dėl situacijos Ukrainoje Rusijai taikomos sankcijos neduoda rezultatų, todėl reikia ieškoti kitų diplomatinių būdų paveikti situaciją.

Sostinės centre Lietuva – vis dar LTSR (35)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 08:25
In­for­ma­ci­nė len­te­lė "Lie­tu­vos TSR ar­chi­tek­tū­ros pa­mink­las"
"Lietuvos žinios"
Vilniuje, Vokiečių gatvėje tebekabo sovietmetį menanti informacinė lentelė „Lietuvos TSR architektūros paminklas“.