Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija

 (647)
Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Per Vilniuje vyksiančias seksualinių mažumų eitynes bus mobilizuotos visos įmanomos policijos pajėgos. Pagelbėti bus pasirengę net Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos daliniai. Tai atsieis per 200 tūkst. litų, rašo „Lietuvos žinios“.

Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynės Vilniuje vyks pirmą kartą, į jas rengiasi suvažiuoti apie 300 seksualinių mažumų atstovų iš visos Europos.

Eisena prasidės gegužės 8-ąją 13 val., bus žygiuojama nuo "Forum Palace" rūmų iki "Reval Hotel Lietuva" viešbučio.

Pasak Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, pareigūnai aptvers visą teritoriją prie Neries upės, o žiūrovai galės stebėti eiseną, bet į aptvertą teritoriją jie nebus įleidžiami.

"Labai prašau įspėti visus žiūrovus - bent mažiausias bandymas patekti į teritoriją ar ketinimas ką nors sviesti iš karto sulauks reakcijos - visi pareigūnai dėl to griežtai įspėti".

Baiminamasi, kad gali kilti incidentų, nes prieš neįprastą eiseną pasisakė nemaža dalis visuomenės ir daugiau nei 50 Seimo narių.

ELTA
 
647
Registruoti (0) Anonimiški (647)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Orai: snigs ir šals (1)

2015 kovo mėn. 4 d. 10:14
Įpusėjus savaitei į šalį plūstels vėsesnių orų banga. Vyraus debesuotumas, sulauksime mišrių kritulių. Naktimis numatoma minusinė temperatūra.

Iš mamos atimto Gabrieliaus istorijoje – naujos detalės (143)

2015 kovo mėn. 4 d. 09:30
Iš mamos atimto Gabrieliaus istorijoje – naujos detalės
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Trečiadienio rytą Seime susirinko Lietuvos visuomeninių organizacijų atstovai ir ugdymo ekspertai, Norvegijos vaikų teisių apsaugos specialistai, atvyko ir Gražinos Leščinskienės advokatė Sandra Latotinaitė. Jie diskutuos apie tai, kaip užtikrinti vaiko teises Lietuvoje ir užsienyje.

V. Grigaravičius: tapti Alytaus meru vedė sportinis įniršis (30)

2015 kovo mėn. 4 d. 09:18
Daugiau kaip 67 proc. rinkėjų balsų surinkęs ir jau pirmajame ture triuškinamai laimėjęs Vytautas Grigaravičius mano, kad jo pergalę lėmė du dalykai: jo anksčiau nuveikti darbai Alytuje ir pelnytas žmonių pasitikėjimas bei tai, kad žmonės paprasčiausiai pavargo nuo politinių partijų.

Neslepia: duotas įsakymas kariuomenei ruoštis šauktinių sugrąžinimui (74)

2015 kovo mėn. 4 d. 09:00
Nors įstatymas dėl šauktinių kariuomenės grąžinimo trečiadienį dar tik bus svarstomas Vyriausybėje, o vėliau Seime, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas informavo, kad kariuomenė jau pradėjo pirmuosius pasiruošimo darbus galimam privalomos karinės tarnybos grąžinimui.

Vyriausybėje – svarstymas dėl šauktinių grąžinimo (47)

2015 kovo mėn. 4 d. 08:18
Vyriausybė trečiadienį turėtų svarstyti Krašto apsaugos ministerijos parengtą įstatymo projektą, kurio priėmimas būtinas, siekiant šiemet pakviesti kariuomenės šauktinius.