Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija

 (647)
Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Per Vilniuje vyksiančias seksualinių mažumų eitynes bus mobilizuotos visos įmanomos policijos pajėgos. Pagelbėti bus pasirengę net Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos daliniai. Tai atsieis per 200 tūkst. litų, rašo „Lietuvos žinios“.

Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynės Vilniuje vyks pirmą kartą, į jas rengiasi suvažiuoti apie 300 seksualinių mažumų atstovų iš visos Europos.

Eisena prasidės gegužės 8-ąją 13 val., bus žygiuojama nuo "Forum Palace" rūmų iki "Reval Hotel Lietuva" viešbučio.

Pasak Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, pareigūnai aptvers visą teritoriją prie Neries upės, o žiūrovai galės stebėti eiseną, bet į aptvertą teritoriją jie nebus įleidžiami.

"Labai prašau įspėti visus žiūrovus - bent mažiausias bandymas patekti į teritoriją ar ketinimas ką nors sviesti iš karto sulauks reakcijos - visi pareigūnai dėl to griežtai įspėti".

Baiminamasi, kad gali kilti incidentų, nes prieš neįprastą eiseną pasisakė nemaža dalis visuomenės ir daugiau nei 50 Seimo narių.

ELTA
 
647
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

L. Graužinienė Seimo nariams daugiau pinigų skirti nenori (8)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 13:29
L. Graužinienė Seimo nariams daugiau pinigų skirti nenori
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė siūlo pratęsti reprezentacinių ir parlamentinei veiklai skiriamų išlaidų sumažinimą dar metams.

NATO generolas turi Rusijai žinią dėl Baltijos šalių (185)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 13:10
Rugsėjo 15 d. NATO pajėgų Europoje vadas generolas Philipas Breedlove’as nusiuntė Rusijai nelabai subtilią žinutę – slapti ir neteisėti įsiveržimai bus vertinami kaip pagrindas kariniams veiksmams pradėti.

Lietuvos rusų sąjungos atstovė – apie Maskvos pareiškimus dėl rusakalbių (47)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 13:02
Lietuvos rusų sąjungos atstovė – apie Maskvos pareiškimus dėl rusakalbių
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuvos rusų situacija kitokia nei Latvijoje ir Estijoje, komentuodama Rusijos pareiškimą dėl Baltijos valstybėse esą pažeidžiamų rusakalbių teisių sako Lietuvos rusų sąjungos atstovė parlamente Larisa Dmitrijeva.

ES apsijuokė: kodėl sankcijos nesustabdys V. Žirinovskio (150)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 10:47
Vladimiras Žirinovskis
AP/Scanpix
Vladimiras Žirinovskis – tarp asmenų, kuriems Europos Sąjunga (ES) pritaikė naujas sankcijas, reaguodama į Rusijos agresiją Ukrainoje. Tiesa, ne tam V. Žirinovskiui, kuris garsėja savo tulžingais pareiškimais apie Vakarus, Baltijos šalis ir Lenkiją.

A. Sakalas ruošiasi vesti (235)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 10:46
Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas, Nepriklausomybės akto signataras 83-erių Aloyzas Sakalas nusprendė trečią kartą vesti. Jo išrinktoji – 47-erių žurnalistė Daiva Norkienė.