Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija

 (647)
Per Vilniuje vyksiančias seksualinių mažumų eitynes bus mobilizuotos visos įmanomos policijos pajėgos. Pagelbėti bus pasirengę net Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos daliniai. Tai atsieis per 200 tūkst. litų, rašo „Lietuvos žinios“.
Prieš gėjų eitynes - visuotinė mobilizacija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transseksualų eitynės Vilniuje vyks pirmą kartą, į jas rengiasi suvažiuoti apie 300 seksualinių mažumų atstovų iš visos Europos.

Eisena prasidės gegužės 8-ąją 13 val., bus žygiuojama nuo "Forum Palace" rūmų iki "Reval Hotel Lietuva" viešbučio.

Pasak Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, pareigūnai aptvers visą teritoriją prie Neries upės, o žiūrovai galės stebėti eiseną, bet į aptvertą teritoriją jie nebus įleidžiami.

"Labai prašau įspėti visus žiūrovus - bent mažiausias bandymas patekti į teritoriją ar ketinimas ką nors sviesti iš karto sulauks reakcijos - visi pareigūnai dėl to griežtai įspėti".

Baiminamasi, kad gali kilti incidentų, nes prieš neįprastą eiseną pasisakė nemaža dalis visuomenės ir daugiau nei 50 Seimo narių.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Pravieniškių kalinių gaminiai – B. Bradausko būreliui, finansų viceministro A. Vitkausko motinai (4)

Kauno apygardos teisme nagrinėjama byla, kurioje buvę Pravieniškių valstybinės įmonės vadovai kaltinami piktnaudžiavę savo pareigomis ir įgaliojimais – kalinių pagamintais daiktais jie „gerino santykius“ su įtakingais pareigūnais ir politikais.

Sandoris dėl šarvuočių: Lietuva rinksis iš trijų pasiūlymų (18)

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako, kad apsisprendimą dėl pėstininkų kovos mašinų pirkimų lems nemažai vertinimo elementų – saugumas, galia, kaina, pristatymo laikas.

Pareigūnai atšaukia planuotą akciją dėl S. Skvernelio (23)

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) atšaukia ketvirtadienį planuotą akciją sostinės Katedros aikštėje.

Suomiai siūlo Lietuvai šimtą „Patria“ šarvuočių: dvigubą apimtį ta pačia kaina (79)

Suomijos gamintojas „Patria“ siūlo Lietuvai įsigyti 100 pėstininkų kovos mašinų „Patria“ už maždaug 350 mln. eurų, trečiadienį Suomijos ambasadoje Lietuvoje pranešė gamintojo atstovai.

Siekiama panaikinti baudas už vertimąsi prostitucija (62)

Dabar Administraciniame kodekse yra baudos ir už vertimąsi prostituciją, ir už jos naudojimą, tai susidaro paradoksali situacija, kad baudžiamos tik prostitutės, o klientai vis tiek nebaudžiami, „Žinių radijui“ sakė Seimo narė Giedrė Purvaneckienė.