Prezidento patarėjas R. Mieželis išvyko gydytis į JAV

1998-ųjų metų liepą prezidento vyriausiajam patarėjui R. Mieželiui Jungtinėse valstijose buvo atlikta prostatos operacija. Po jos patarėjas du mėnesius praleido savo namuose Floridoje.

R. Mieželio sveikata buvo pašlijusi ir po to, kai 1997 metų pabaigoje jį netoli namų Vilniuje sumušė nežinomi chuliganai.

Tuomet R. Mieželis ligoninėje praleido kelias savaites, o išleistas iš jos ilgai jautėsi silpnai.

Šis incidentas įvyko prieš pat prezidento rinkimus, kai R. Mieželis vadovavo Valdo Adamkaus rinkimų štabui.

Prezidentūroje niekas nesiryžo pasakyti, kada R. Mieželis baigs gydytis grįš į Lietuvą. Pasak prezidento atstovės spaudai, tai priklausys nuo jį gydančių medikų.

Pradėjęs dirbti Prezidentūroje, R. Mieželis atsisakė atlyginimo, todėl ir išvykstant gydytis jam nereikėjo imti atostogų.

Pasitraukus R. Mieželiui iš Vyriausiosios tarnybinės etikos nario pareigų, prezidentas į komisiją turis paskirti kitą atstovą.

Į pernai rugsėjį sudarytą etikos komisiją penkis nepriekaištingos reputacijos asmenis pasiūlė prezidentas, Seimo pirmininkas, premjeras, Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ir teisininkų draugija.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija Lietuvoje suformuota, vykdant Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (89)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (290)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

A. Nikžentaitis – apie Lietuvos kaimynę, kurios vertinti be emocijų neįmanoma: keista situacija (270)

Profesorius, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis sako, kad į visiško tarpusavio supratimo laikus Lietuva ir Lenkija veikiausiai niekada nebesugrįš, tačiau palikti dvišalius santykius tokioje kalno papėdėje, į kokią jie yra nusiritę šiandien, būtų mažiausiai neišmintinga.

Kaunas baigia spręsti darželių problemą (15)

Spręsdama opią vaikų darželių trūkumo problemą, Kauno rajono savivaldybė tikisi šiemet pasiekti lūžį. Pirmadienį bus atidarytos naujos patalpos Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ filiale Akademijos miestelyje – čia įkurdinta daugiau kaip 200 darželinukų.

Baltijos šalys smarkiai išsiskiria pagal rusų kalbos mokymąsi (95)

Anglų kalbos mokymasis tarp Lietuvos moksleivių paplitęs tiek pat, kiek vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES). Pagal rusų kalbos mokymąsi Baltijos šalys smarkiai lenkia kitas Europos valstybes.