Prezidentas Valdas Adamkus visiškai sveikas

 (1)
Prezidento Valdo Adamkaus sveikatos būklė gera, nė vienoje organizmo sistemoje patologijos nerasta.
Tai paskelbė grupė Vilniaus universiteto Santariškių klinikų medikų, antradienį atlikusi kompleksinį šalies vadovo sveikatos patikrinimą.

73 metų šalies vadovas dažnai plaukioja baseine, žaidžia tenisą, nerūko, alkoholį vartoja saikingai.

Per patikrinimą įvertinta bendroji sveikatos būklė, subjektyvūs, objektyvūs, laboratorinių bei instrumentinių tyrimų duomenys.

Reguliariai apsilankyti pas medikus ir informuoti apie tai visuomenę V. Adamkus pažadėjo daugiau nei prieš metus. 1998 metų rudenį Lietuvos bulvarinėje žiniasklaidoje buvo gandų, kad prezidentas serga vėžiu, bet gydytojai šiuos pranešimus paneigė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (8)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (27)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (38)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (840)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo beveik 69 tūkst. rinkėjų (9)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad Seimo rinkimuose, penktadienio 10 val. duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas (spalio 19 ir 20 d.) VRK informacinėje sistemoje balsavusiais iš anksto pažymėti 68 695 rinkėjai, arba 2,88 proc. visų rinkėjų.