Prezidentas V. Adamkus tikisi Lietuvos ir Makedonijos partnerystės

"Sunkiu metu rėmėme vieni kitus, todėl gerai suprantame, kokie svarbūs laisvei ir nepriklausomybei yra valstybių draugiški santykiai", sakė V. Adamkus trečiadienį per oficialią vakarienę Vilniuje viešinčio Makedonijos vadovo Boriso Trajkovskio ir jo žmonos Vilmos garbei.

Prezidentas išreiškė pageidavimą plėsti dvišalį bendradarbiavimą turizmo, kultūros srityse, ekonominius ryšius.

Jis pažymėjo, kad Lietuva remia Makedonijos siekį integruotis į euroatlantines institucijas ir yra pasiruošusi dalintis savo patirtimi.

"Esu tikras, kad 21 amžiaus Europoje mūsų valstybės taps patikimomis partnerėmis. Tikiu, kad šis vizitas sustiprins tarpusavio supratimą bei paskatins abipusiai naudingų Lietuvos ir Makedonijos ryšių plėtrą", sakė V. Adamkus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Atvežti į Lietuvą pabėgėliai nori į turtingesnę šalį: mus apgavo (161)

Prieš porą savaičių Vilniaus oro uoste nusileido 20 naujų migrantų iš Sirijos. Trys šeimos – šeši suaugusieji ir keturiolika vaikų. Jie čia perkelti iš Turkijos pabėgėlių stovyklų.

Kulautuvoje įsikūrė moderniausia Lietuvoje reabilitacijos ligoninė (2)

Kauno rajone, kurortiniame panemunės miestelyje – Kulautuvoje – pirmadienio pavakarę rengiamas oficialus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų filialo – Kulautuvos reabilitacijos ligoninės – atidarymas.

Kauno meras V. Matijošaitis grįžo į darbą (23)

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis pirmadienį grįžo į darbą po kelis mėnesius trukusios reabilitacijos, BNS pranešė jo atstovas spaudai Tomas Grigalevičius.

Lietuvos ambasadoriumi Švedijoje siūloma skirti A. Rimkūną (1)

Pirmadienį posėdyje Vyriausybė pritarė finansų viceministro Algimanto Rimkūno kandidatūrai į ambasadoriaus Švedijoje postą.

Vyriausybė atidėjo svarstymą dėl J. Miliaus likimo (66)

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Jonas Milius nesvarsto, ką darytų, jei pirmadienį Vyriausybė priimtų sprendimą jį atleisti iš pareigų.