Prezidentas V. Adamkus linkėjo sėkmės R. Paksui

Prezidento atstovė spaudai Violeta Gaižauskaitė BNS korespondentui sakė, kad R. Paksas šalies vadovui įteikė ataskaitą apie kelionę į Jungtines Valstijas bei dar kelis dokumentus.

V. Adamkus padėkojo R. Paksui už tarnybą ir palinkėjo sėkmės.

Pernai lapkritį prezidento patarėju specialiems pavedimams pradėjęs dirbti ekspremjeras, liberalų lyderis R. Paksas oficialiai iš darbo Prezidentūroje pasitraukė vasario 18 dieną.

Jo suburta ekspertų grupė parengė studijas dėl bendrovės "Lietuvos energija" restruktūrizavimo ir privatizavimo bei dėl energijos linijos į Vakarus statybos.

Palikdamas prezidento patarėjo postą, R. Paksas teigė norįs visas jėgas sutelkti kovo 19 dieną vyksiantiems savivaldybių rinkimams.

Jo vadovaujami liberalai dabar yra populiariausia šalies politinė jėga. Pats R. Paksas liberalų kandidatų sąraše Vilniaus mieste įrašytas pirmuoju.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Keturi Komskių broliai ir jų keistai susiklostę gyvenimai

Po to, kai Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio brolis Arvydas Komskis iš medžioklinio šautuvo nušovė bėglių pėdsakais sekusį tarnybinį belgų aviganį Ramzį, Komskių pavardė linksniuojama visoje Lietuvoje.

Parlamentarai: K. Komskis kišasi į tyrimą (52)

Seimo vicepirmininkas „tvarkietis“ Kęstas Komskis, kreipęsis į prokurorus su prašymu perimti ikiteisminį tyrimą dėl jo brolio nušauto pasieniečių šuns, kišasi į tyrimą ir daro spaudimą teisėsaugai, mano BNS kalbinti parlamentarai.

L. Linkevičius: ne visos Lenkijos pozicijos yra konsoliduojančios (2)

Lietuva netaiko automatinio palaikymo visiems Lenkijos sprendimams, nes, žvelgiant iš Vilniaus perspektyvos, ne visos Varšuvos užimamos pozicijos prisideda prie vienybės palaikymo Europos Sąjungoje, teigia užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

VTEK rado šūsnį neatitikimų kandidatų į Seimą deklaracijose (4)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) iš pusantro tūkstančio patikrintų kandidatų į Seimą deklaracijų rado apie 600 neatitikimų tarp to, kokius duomenis apie privačius interesus jie pateikė šiai institucijai ir Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

K. Komskis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl įvykio su VSAT tarnybiniu šunimi (312)

Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas perimti Pagėgių savivaldybėje įvykusio nelaimingo įvykio tyrimą, kurio metu žuvo VSAT tarnybinis šuo.